SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o porady test propionate + winstrol depot

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 673
Witam panstwa a wiec za niedlugi czas zamierzam zaczac cykl ktory bedzie skladal sie z testosteron propionate i winstrol depot oczywiscie mam zamiar dodac do tego dobrej jakosci odzywke bialkowa. W sumie mam po 20 strzalow kazdego specyfiku a wiec mam pare pytan odnosnie jak powinienem wszystko polaczyc w 8 tygodniowy cykl glownie na sile i sucha mase miesniowa.
Znajomy mi powiedzial abym dokupil jeszcze 10 strzalow propionatu i przyjal na poczatku 5 strzalow samego tescia potem dolaczyc winstrol i zakonczyc znowu samymi 5 strzalami testosteronu tak aby niby nie bylo zbyt duzego szoku dla organizmu?? Nastepne pytanie odnosnie odbloku po takim owym cyklu czy samo opakowanie clomidu wystarczy czy powinienem jeszcze cos dokupic tak aby organizm znow zaczal normalnie funkcjonowac.

Moj staz na silowni to okolo 4 lata
waga 74 kg (cwicze glownie na sile i sucha mase miesniowa.. nie zalezy mi na zalaniu sie miesniami czy tluszczem.
moj wzrost to 178cm, w sumie mam za soba juz jeden cykl na samym metanabolu i drugi na test enan i dianabolu jakies 1-2 lata temu ale to bylo na mase.
Nie posiadam jakiejs konkretnej diety na ten moment proprostu jem wszystko co w miare zdrowe i odzywcze.

Bardzo zalezy mi na kompetentych wypowiedziach.
Z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261490
Dieta nie jest wazna tylko najwazniejsza Samymi manipulacjami w tym co zjadasz na codzien mozna zmienic sie tak ze ludzie nie beda poznawac na ulicy zarowno jesli chodzi o okres nabierania masy jak i redukcji. Sterydy jedynie przyspieszaja to co nauczysz sie osiagac dieta i treningiem. Jezeli nie umiesz nic to wowczas nie ma czego przyspieszac

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-26 01:21:06

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
wypełnij ankiete działu,coś się ułoży

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 673
1. WIEK: 23
2. WAGA: 74
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: nie sprawdzalem
-udo: nie sprawdzalem
-talia: nie sprawdzalem
ogolnie niemam miarki w domu a biceps mierzylem jakis miesiac temu u kumpla
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
2 cykle
metanabol 100 tabs
test enan x10 strzalow dianabol x150tabs

8. TRENING: 3 dniowy, priorytet sila
9. CEL CYKLU: sila, masa miesniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
test enan + dianabol rok temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szczuply
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: wszystko w normie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg
-martwy ciąg: nie sprawdzalem
-przysiad: nie sprawdzalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
diety zapewne brak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 673
Nie posiadam zadnej konkretnej diety. Jem wszystko po trochu, zero fastfoodow. Zjadam od 4-5 posilkow dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 673
Nie mam konkretnej diety. Jem wszystko po trochu oprocz fastfoodow. Zjadam od 4-5 posilkow dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to od tego zacznij, sterydy nie są lekarstwem na niedożywienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 673
No tak ale mi nie zalezy na przytyciu jak wspomnialem wczesniej tylko glownie na sile i troszke wiekszych miesniach. Naprawde bez konkretnej diety juz nie mozna otrzymac zadnej porady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a czym jest przyrost mięśni jak nie przytyciem?zarówno do nabrania suchej masy jak i siły potrzebujesz nadwyżki kalorycznej i odpowiednio zbilansowanej diety, jak jesteś niedożywiony tylko zmarnujesz towar, rozpisz przykładowy 1 dzień z posiłkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 673
Ile razy dziennie jem to juz zalezy czy pracuje w ten dzien czy nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIŚNIENIE na cyklu. Szybkie pytanie.

Następny temat

Mega lipa ze snem. Pomoc poszukiwana

WHEY premium