SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o porade.pilne!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 285
siemanko.W tym momencie wcinam sobie kreatyne Olimpa w kapsach, Mass XXL treca i Ostrowie.Kreatyna powoli zaczyna sie kończyc(było 300 mega capsów).jaki suplement mam zacząc jesc po kreatynie (chodzi mi mniej o mase, bardziej o siłe.po tym chciałbym zacząc sie rzeźbić).prosze o jakies sugestie.pozdrawiam

Everybody wants to live forever.Everybody wants to be respected. Everybody wants to be a hero. Pumping Iron rulezz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
kreatyne mozna długo ciagnac
mozesz nobostera jakiegos
zalezy ile masz buły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 285
ale tej kreatyny jest 300 kapsów (mega).jak to zjem to musze ją odstawic bo dalsze branie nie będzie miało sensu.takie jest moje skromne zdanie

Everybody wants to live forever.Everybody wants to be respected. Everybody wants to be a hero. Pumping Iron rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ile bierzesz ta kretke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a slchajcie czy cynk w ilosci 2 tabs zincas forte osłabi dzialanie mono ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 285
juz z miesiąc bedzie jak krete biore.ale działanie narazie nie słabnie

Everybody wants to live forever.Everybody wants to be respected. Everybody wants to be a hero. Pumping Iron rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
nie

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja proponuje brac 1 zicas forte. Cynk łatwo jest przedawkować.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to good bo niby cynk zapobiega retencji wody a dzialanie mono jest wlasnie takie ze zatrzymuj wode. I to wlasnie mnie zaciekawilo ale skoro mowicie ze nie ma wplywu no to lux.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bierz dalej mono, albo zmień na inną formę np. ester lub alkalyn.
do dwóch miesięcy możesz ciągnąć cykl śmiało.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-10-19 17:33:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagatka monster mass

Następny temat

CellPump + Carbo - dawkowanie

WHEY premium