SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc przy doborze sumplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241
Yo! jestem tu nowy i nie wiem czy wogóle pisze w dobrym miejscu jeśli nie to z góry SORY. Moim celem jest wzbogacenie się w tkanke mięsniową i przyrost siły. Mój staż to około pół roku na mase. Podczas cyklu żadnych odżywek. Dieta wysokobiałkowa. Teraz planuje rozpocząć trening na rzeźbę. Chciałbym poprosić kogoś o pomoc w kwestii doboru odpowiedniej suplementacji. Jeśli chodzi o kase to licze się z kosztami. Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24710
narazie sama dieta jedz a efekty beda dalej

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1301
Jakies Carbo lub najlepiej Gainer zaraz po treningu.Ewentulalnie L-glutamina,BCAA.Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
LXXL - nie ma co fachowa porada-hahaha :D :):)

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21993
Ee.. to chcesz przytyć a się redukujesz?

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2008-08-11 01:36:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Waże 90kg. pół roku temu na wadze widziałem 66! Trening na mase i 8 regularnych posiłków dziennie zrobiło swoje. teraz już nie widze większych efektów więc che się wesprzeć o suple.
Nawiązując do Twojej wypowiedzi Kogaion: chce się wzbogacić w tkanke mięsniową i siłe a nie fat. Dzięki wszystkim za pomoc!
PS:co moge dodać do Carbo lub Gainer. Co myślicie o Nitrobolonie II?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 11365 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86707
ANKIETA DZIAŁU.

24 kg zrobiłeś w pół-roku? To pewnie połowa z tego tłuszcz.

No i się zdecyduj czy chcesz masę czy jednak rzeźbisz -> foto poglądowe.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-08-11 10:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Poziom tłuszczu jak po masie. W zasadzie nie mam co redukować, więc jak juz powiedziałem chce tylko rozrostu masy mięśniowej i przyrostu siły. Niestety aktualnych fotek nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 11365 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86707
Pikerr24: Moim celem jest wzbogacenie się w tkanke mięsniową i przyrost siły.

A ZA CHWILĘ:

Pikerr24: Teraz planuje rozpocząć trening na rzeźbę.

To jak jest?

No mniejsza -

creapure mono + na uzupełnienie braków białka WPC i styka. Jak masz nadmiar gotówki to bajery-pompery przedtreningowe - NO-XPLODE, nox-pump itd.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-08-11 11:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moja pomyłka nie chodziło mi o redukcje. Jeszcze tylko dwa pytania co do CREAPURE MONOHYDRATE czy stosować to z OLIMP D-RIBOSE? i z jakim "bajerem-pomperem" najlepiej łączyc? Wielkie dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Poczytaj art. http://www.sfd.pl/temat421024

Ryboza i WSZELKIE CUKRY SĄ TUTAJ ZBĘDNE.

Pompery - przecież napisałem:

NO-XPLODE - dobra sprawa. NOX-PUMP zbiera dobre recenzje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIałkooo

Następny temat

cykl

Fruzelina