SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pewien problem. Jestem strasznie maly w klatce i w barkach. Wymiary:
klatka bez wdechu bez spinania - 94 cm
obrecz barkowa - 110 cm okolo
dla porównania PAS: 89 i biodra 97cm
Przy wzroscie 185 i wadze 74
Wygladam jak piramida - malutkie chude barki i klatka jak male dziecko i wielkie uda i biodra. W porownaniu z kolegami wyglada to strasznie
Nie mam juz na to sily i chcialbym to zmienic. Wiem ze to nie bedzie latwe i prosze was tutaj JAK moge sie poszerzyc. Jak mam cwiczyc, myslalem juz nawet o jakichs prohormonach - slyszales cos takiego ze mi sie szkielet rozrosnie o tego (glupota?) Prosze was naprawde pomozcie mi bo juz mam dosc bycia malym szczurkiem

Zmieniony przez - polaris18 w dniu 2010-05-09 11:48:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
najpierw ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : mezczyzna

Wiek : 18

Waga : 74

Wzrost : 185
Cel treningowy : masa i poszerzenie barkow , klatki

Staż treningowy na siłowni : rok z przerwami :P

Uprawiane inne sporty : pilka nozna, plywanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : lawka, sztanga, hantle

Dieta : posiadam,okolo 3000 kalori

Przeciwskazania medyczne : chyba brak, kiedys mialem zalazki astmy ale przeszlo

Zażywane suplementy : brak


Zmieniony przez - polaris18 w dniu 2010-05-09 12:03:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jakie pany przerabiales i jakie wniosk po nich ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robilem kilka razy split i fbw. Najlepiej szlo na fbw. Ogólnie nie jest zle bo ostatnio sporo tyje tylko te barki i klatka mi nie pasuja...tak jak bylem w nich malutki tak jestem nadal... Jakies pomysly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
domyslam sie ze byly zle dobrae cwiczenia i tyle

skoro szlo dobrze na FBW to przy nim zostan

proste 2 plany

przysiad
wyciskanie na plaskiej
podciaganie szeroko nachwyt
push & press

przysiad
dipsy
MC
military press

i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale myslisz ze od samego wyciskania cos sie ruszy? Robie juz tak przez rok i nie widze poprawyw barkach. Miesnie owszem sa, ale zero postepu w szerokosci,grubosci.
Moze jeszcze takie pytanie zadam. Jest mozliwe "pogrubienie" kosci albo rozciagniecie obreczy i klatki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jest mozliwe ale to bardzo powolny proces

masz same cwiczenia ktore moga w tym pomagac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Trening dla laika

WHEY premium