SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc, pierwsze HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2298
Mam kilka pytań odnośnie HST, jak to jest z seriami? W 15 robie 2 serie na duże mięśnie i 1 serie na małe, w 10 i 5 robie tyle samo serii czy zwiększam ich ilość? Jeżeli zwiększam to ile w 10 i ile w 5? Lub ewentualnie gdybym w 15 robił 3 serie na duże i 2 serie na małe to jak wtedy powinny wyglądac serie w 10 i 5? Negatywów nie zamierzam robić bo sam cwicze w domu, planuje powtórzyć wtedy 5, Robie je wtedy przez 2 tygodnie z maksem ustalonym przed rozpoczęciem hst?
A to mój plan, nóg nie cwicze bo nie mam jak, siłownie mam na strychu i boje się że gdybym się zachwił w trakcie przysiadów to mógłbym spaść pietro niżej ze sztangą. Dom ma już swoje lata. W szerokim nachwycie podciągne się max około 11 razy więc na razie odpada do HST, a do wyciągu nie mam dostepu.
Klata:
Wyciskanie leżac na płaskiej 2s
Wyciskanie leząc na skośnej 1s
Plecy:
Matwy ciąg 2s
Wiosłowanie sztangą 1s
Barki:
Wyciskanie sztangi siedząc z klatki 1s
Unoszenie hantli w bok stojąc 1s
Biceps:
Zginanie rąk z hantlami w chwycie z kciukiem do góry 1s
Zginanie rąk ze sztangą 1s
Triceps:
Wyciskanie francuskie sztangą leżac 2s
Co myslicie o tym palnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2298
mój staż to 8 miesięcy regularnego treningu. aktualnie cwicze splitem i łykam sobie kreatyne (moja pierwsza). Za 5 tygodni kończe cykl i co wtedy zrobić? od razu wyznaczyć maksy i zrobić dwa trygodnie SD czy może cwiczyć jeszcze troche i dopiero w HST sie bawić. Pytam bo boje sie o potencjalne spadki w tej dwutygodniowej przerwie. I na pierwszym HST zamierzam zrobić redukcje, a na nastepym juz łapac mase. Trening ten sam zrobie tylko diete zmienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
Witam jestem początkujący, ale czytałem troche bo też zaczynam ćwiczyć HST
Wedłu mojej wiedzy seri z 15, 10 i 5 powinny wyglądać tak samo czyli po 2 serie n duze i 1 na małe (ale to tylko moje zdanie)
Pozatym powinieneś zrobić 9-12 dniowe SD mięśnie muszą mieć czas na regeneracje, więć sprawdź maksy, zrób SD i dopiero do HST.
Jeśli chcesz przy HST robić diete redukcyjną pamiętaj żeby zawierała dużo białka i Ww ponieważ celem HST jest masa mięśnowa więc musi być na nią materiał.
W sprawie treningu to nie ocenie bo sam czekam na ocene jak już mówiłem jestem początkujacy
Pozdrawiam

Zmieniony przez - kula0107 w dniu 2007-05-25 07:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2298
Dzięki za odpowiedź, na redukcji dużo ww to raczej nie bardzo. jedynie w porze około treningowej. Czekam nadal na rade kogos doświadczonego z HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Z seriami to nigdy nic nie wiadomo.
Najlepiej jest utrzymywac stala objetosc ale nie kazdemu to pasuje bo w 15 jest za lekko a w 5 za ciezko.
Ja teraz robie stala liczbe serii.
Rob jak chcesz byleby bylo dobrze.

Ale ogolni ena male mniej potrzebujesz bo sa cwiczone razem z duzymi.
Mozesz ich nie robic jak nie chcesz.

Zmieniony przez - kilobb w dniu 2007-05-25 16:03:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2298
lepiej zacząć od 2 serri na duże i 1 serii nqa małe w 15 10 5? bo zrozumiałem ze nie zmieniam ilości serii w zależnosci od ilości powtórzeń. a jak to jest z tą kreatyną? od razu po skónzceniu cyklu mierzyć maxy? nie będzie to troche przekłamany wynik? nie bedzie za dużych spadków jezeli od razy po skonczeniu kreatyny mierze maxy i zrobie w tygodnie SD?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

Plan treningowy do oceny...

WHEY premium