SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o jakies porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
Hej mam prosbe. Jakos od dwoch, nawet ponad dwoch lat probuje schudnac. Mam 18 lat, 153 cm, 46 kilo ( to wcale nie jest az tak duzo jak na wage, ale zle się czuje tak wygladajac). Chcialabym schudnac od pasa w dol, problem prawie kazdej dziewczyny( i na prawde nie jestem szczupla majac taka wage, mam troche tluszczyku na nozkach i pupieLi troche za bardzo umiesnione lydki). Stosowalam diete bialkowa (2 g b, 0,5 t i reszta ww-1200 cal) teraz jestem po diecie tluszczowej(również jadlam kolo 1200 cal). Niestety po obydwoch dietach nie widze prawie zadnych rezultatow. W roku szkolnym jezdzilam prawie codziennie (chyba ze mi cos wypadlo) na rowerze stacjonarnym tak z 40-45 min, czasem dluzej. Chodzilam na aerobik przez jakies 2 miesiace 2 razy w tygodniu niestety tez nie widzialam rezultatow, czasem sama w domu wykonywalam jakies cwiczonka (np. aerobik z plytki) jakos rok temu cwiczylam na stepperze. Teraz znow zaczynam diete bialkowa (takie same proporcje jak wyzej) i zaczynam jezdzic na rowerze (jakies 2 h trasy).Czy moglabym prosić o jakies rady?? Z gory bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
przede wszystkim sie nie dziw ze masz umiesnione lydki jezeli jezdzilas 2x w tygu na rowerku po 45minet.rower ma to do siebie ze lydki sie po nim poszerzaja ja tak mam przynajmniej.jezeli chcesz mniej umiesnione lydki to musisz je troche pomordowac.czyli wspiecia na palce codziennie i to duzo czyli taki plan na rzezbe sobie zrob . na tyleczek i udka najlepszy by byl steperek ale codziennie najlepiej na czczo i rano poniewaz tluszcz sie latwiej spala dzieki niskiej zawartosci cukru w wątrobie i ogolnie ukladzie trawiennym .diety typu 1200kcal itp se lepiej odpusc bo i tak ich nie utrzymasz dluzej niz 2 tygi a wpieprzanie caly czas tego samego to mozna ****icy dostac . jedz co chcesz ale z glowa zastap np. ziemniaki ciemnym ryzem a chleb mialy razowym lub ciemnym.staraj sie duzo blonnika dostarczas org ale przy jednoczesnym mniejszym spozyciu wegli.rozloz sobie posilki na 4-5 dzienne wtedy uklad trawienny plynnie dziala .ostatni posilek koniecznie przed 20 potem juz bedzie gorzej z trawieniem.I najwazniejsze BADZ CIERPLIWA ODRAZU NIE SCHUDNIESZ TO WYMAGA CZASU .

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
a i z tym rowerkiem dokoncze .jazda na nim nie jest zla naturalnie ale jezeli chcesz cos stracic to musisz to czescie robic. rowerek owszem 40-50 minet na poziomie tetna 60% max ale z 5x w tygu to owszem wtedy bedzie sweitnie

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
ale ja na tym rowerze to codziennie jezdze. a lydki umiesnione mam juz dlugo ( wiec nie przez rower)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
tzn w roku szkolnym jezdzilam prawie codziennie, teraz zaczynam jezdzic na trasy 2 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
sprobuje tych wspiec dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

watroba jelita -2dniowe oczyszczanie

Następny temat

zarys planu

WHEY premium