SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze kogos kto ma czas...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosiłbym bym kogos bardzo o ułożneie prawidłowej diety na 19 dni.
musze sie pozbyc brzucha.. wyjeżdzam na obóz. mam 179cm wzrostu i 63 kg wagi.
mój plan to minimum 5-6 kg.

ćwiczenia jakie wykonuje:
rano-wieczór: 80x brzuszki seriami: 30-20-15-15
bieganie : co 2-3 dni 25 min

prosiłbym o doradzenie w jakich godzinach wykonywac ćwiczenie ( jakie ćwiczenia wykonywać)
z siłowych : tylko nogi i ręce (atlas)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
de sire - tzn codziennie ??
czy jak polecił siwulla co 2-3 dni ?

dobra to już w sumie wiem wszystko :) teraz postaram sie to wykonać :) wielkie thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Przedewszytkim przy twoim wzroscie tracenia daleszej wagi, byloby bezcelowe a szczegolnie z taka predkoscia. Tracac 5-6kg w ciagu 19 dni rozregulowalabys sobie metabolizm a to by zaowocowalo pozniej efektem jojo.

Zastanow sie nad tym ponownie i daj nam wtedy odpowiec, zreszta nawet jesli to nie zapominaj, ze kobieta drobne pare kilogramow nadrabia zmyslowoscia i gracja z jaka sie porusza

Zakochany w Shelly
------------------------------
<:Kawosz:> <:niepoprawny filozof:> <:amator fitnessu:>

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem kobieta

słuchaj.. w sumie to nie wymagam od siebie scudniecia 5-6kg, a znieśc z ciała "brzuch" który nie jest mały jak by nie było :)
"obiżenie matabolizmu "- ok .. nie musze wcale stosowac wiekszych diet chodzi mi o naprawde prawidłowe posiłki pod opcje"odchudzania
jak nie o diete to poprosze Ciebie o propozycje ćwiczen które powinny mi pomóc w zwalczeniu zbednego ciała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Jesli jestes facetem to tym bardziej sobie odpusc a raczej zwieksz mase ciala, brzuch takze wystepuje u tych co maja niedowage, a to dlatego, ze sa tacy chudzi ze im on az odstaje od reszty ciala. Wez sie za robienie masy Ja przy wzroscie 172 waze 78kg i wygladam na szczuplego, wiec wez sie za zdobywanie dodatkowych kilogramow 63kg przy 179 to niedowaga i nie ma tutaj niczego co mozna odchudzic.

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
<:Kawosz:> <:niepoprawny filozof:> <:amator fitnessu:>

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jaka plytka bajera a tu zonk - to facet hehe ale wtopa sliwulla

HST
niebawem nowe zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162


Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
<:Kawosz:> <:niepoprawny filozof:> <:amator fitnessu:>

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


siwulla i tak zrobie te 5 kg :] bez joja :] dam rade :) thx wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Emeff, nie chodzi to o to czy to zrobisz czy nie, jesli chcesz to mozesz nawet w 2 dni stracic 4kg. Poprostu przy twojej wadze i predkosci odchudzania byloby to niezdrowe a nawet niebezpieczne. Juz wole ci napisac, jak stracic te 5kg nizleli dac ci dzialac na wlasna reke. Problem polega na tym, ze nie powinnienes tego robic a wrecz przeciwnie, powinnienes troche wagi zlapac. Pamietaj, ze najwazniejsze jest zawsze zdrowie i to jest pryjorytet na tym forum jesli chodzi o udzielanie porad.

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
<:Kawosz:> <:niepoprawny filozof:> <:amator fitnessu:>

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przybierac na wadze nie zamierzam ..

poprostu mam brzuch ..dosc spory... wiec musze cos z nim zrobic ..
na tych przeróznych testach wychodzi mi ze mam wage prawidłową ..
tak nogi i rece mam chuhde lecz cała waga odkłada mi sie na brzuszku .
Jak by nie było ćwicze brzuch poprzez tak zwane brzuszki (100x rano wieczór)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
lepiej cwicz w ten sposob:

co 2 dni 3 razy w tyg.robisz 2 serie brzuszkow kazda ma max zeby maksymalnie spalic tkanke tluszczowa przy brzuchu. Przydadza sie takze sklony w bok, ktore wyszczupla ci talie. Robie brzuszkow rano i wieczorem nie oplaca sie, poniewaz twoj organiz nie bedzie w stanie zregenerowac miesni i szybko doprowdzisz sie do przetrenowania a nawet moze sie to skonczyc kontuzja i bolami w okolicach brzucha.

Dieta nie jest ci raczej potrzebna, pamietaj tylko zeby nie jadac wieczorami i ograniczyc spozycie pieczywa, ktore bardzo ladnie upulchniaja

Wskazane takze by bylo troche pobiegac kazdego ranka z 30min. Zlapiesz troche przy tym kondycji i ogolnie poprawisz swoj wyglad

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
<:Kawosz:> <:niepoprawny filozof:> <:amator fitnessu:>

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"2 serie brzuszków" - na czczo??

ogólnie dzięki za pomoc napewno sie przyda (ograniczyłem pieczywo, makaron, ziemniaki) czy mam spozywać białko wogule czy to w czyms nie przeskodzi ?? np maślanka (1,o tłuszczu) :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny...

Następny temat

do specjalistów o mase??

WHEY premium