SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o rady ? co dalej...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4647
Lewa noga troszke dziwnie wyszła, wydaje sie taka krzywa... A co do sylwetki to dla mnie juz jest bardzo dobrze, Pzdr

"nie liczy się ile masz w łapie, liczy się to ze jesteś wariatem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55


Wszystkim dziękuje za odpowiedź a w szczególności Matat’ owi  na pewno się zastosuję do wskazówek. Takiej rzeczowej odpowiedzi właśnie oczekiwałam.

Do placebo91:
Nie każdy może się cieszyć ciemną karnacją, a opalenizna z solarium raczej zdrowa nie jest, przynajmniej ja tak uważam, a jak do tej pory pogody do opalania jak na lekarstwo, więc pozostaje czekać do lata

Do VVenoM:
Wszystko można im zarzucić ale krzywe nie są, może niefotogeniczne bardziej

------------------------------------------------
Wiem że mam „duże” nogi ale z naturą nie wygram, jestem skazana na figurę gruszki.
Dołączam zdjęcia i proszę o konstruktywną krytykę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4647
No masz racje. Na tamtym zdjeciu mi sie ta noga taka dziwna wydawała ale na tych widze ze mi sie tylko wydawało. A co do ogólnej sylwetki to powtarzam: jak dla mnie bardzo dobra ale sa gusta i guściki. Tylko pamietaj że kaloryfer u dziewczyny raczej nie wyglada fajnie, wiekszość Ci to powie.. Pzdr

"nie liczy się ile masz w łapie, liczy się to ze jesteś wariatem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sylwetka kobieca, bardzo ciekawa. mam wrażenie że masz silne nogi, bo wyraźnie to widać.. takie kobiety są w moim guście, dbaj o linie przez wiele lat. takie moje zdanie. nic zmieniać nie musisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4112
mi tam sie podoba bardzo :)

Padłem, nikt nie podał ręki.... Sam wstanę... Silniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
dobrze wyglądasz, po tych nowych fotkach nawet nie widzę powodu żeby cokolwiek zmieniać, łydki są tęgie bo masz na nich trochę mięśnia, nie wygląda to źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Nie bój sie poszerzyć w barakach!! Dzięki temu talia optycznie będzie wyglądała na węższą, a biodra masz odpowiednio szerokie, przez co możesz uzyskać ładną klepsydrę.
Trochę sobie to wszystko uporządkuj, chodzi mi o treningi, skupiaj się na sesjach które przybliżą Cie do celu. Ja na twoim miejscu wybrał bym:
-siłownia, trening krótki intensywny
-aeroby- biegi, (moga byc po siłowni) rower wpływa na rozbudowę ud a tego nie chcemy
-z fitnessu magic bar, dużo powtórzeń poprawia definicję, i spala tłuszcz -dobra pompa jest po tym
-basen, tak pod koniec tygodnia, w celu zrelaksowania sie.
Ten trening wzmacniający odpuść sobie, nic to nie daje.Interwały hmmm jednak aero bezpieczniejsze, nie popalisz mięśnia, czyli wyrzucamy. Step też do wywalenia, nie wpływa tak na rozbudowę mięśni co spala tłuszcz,a że są aero i magic bar, staję się zbedny. A i te ćwiczenia w domu też out, czas na regenerację też musi byc.
Dieta
Musisz rozpisać podliczyć kcal.itd. i tego się trzymać, a z tego co czytam jesz dość różnie, przez co rezultat kaloryczny jest każdego dnia z pewnością inny. W celu uniknięcia monotonności możesz napisać nawet 3diety, bo sporo tego jedzenia tam masz, zajmie Ci to sporo czasu, ale zrobisz raz i będzie na długo.
Na koniec
Sylwetkę masz ok, w szczególności górę.Na tym poziomie jeśli chesz więcej muszisz byc dokładna, przynajmniej do czasu kiedy nabierzesz doświadczenia, poznasz reakcję organizmu.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2010-06-01 12:19:21

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
w dziale fitness otrzymasz więcej informacji.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obleśne boki ;/

Następny temat

100kg w rok

WHEY premium