SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc w rozpisce animali!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 896
Witam
Jestem 5 tydzień na jabłczani kreatyny, po skończeniu tego cyklu chcę wejść od razu na animal stacka2, m-stacka i animal nitro.
Czy trzeba to brać jednocześnie 30 min. przed treningiem, czy nitro osobno? Czy coś wogóle mi da takie combo?
Chciałem wejść na mocniejsze "suple" ale sprawy osobiste spowodawały ,że muszę się do końca roku wstrzymać, dlatego proszę o odpowiedzi bądź zaproponowaie jakiejś alternatywy dla powyższych środów.
Wiek 27 lat. Waga 90kg. Wzrost 181. Staż - od dawien dawna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
W Twoim wieku to moze okazać się dobre połączenie...
ogólnie bardzo cenie sobie produkty universala, ale akurat te produkty są dla mnie przereklamowane... ja ich nie potrzebuje, jeszcze... to sa jakies tribulusy ziółka i inne wynalazki, ale może Tobie się przydadzą... zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 896
DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ, MYŚLAŁEM ,ŻE JUŻ NIKT SIĘ NIE ODEZWIE.
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pump VS cm3

Następny temat

Stimulant X

WHEY premium