SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc Alchemia

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1529
witam wszystkich
Posiadam stanabol alchemi 10 mg,Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy ten produkt co mam jest dobry? przepraszam za jakość zdjęć robiłem tel.













:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
zjedz i zobaczysz ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Wejdz na strone Alchemi i sobie porównaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1529
Dziękuje za odpowiedz.A kolega Bq83 jadł już to winko?. Sprawdzałem na stronie alchemi i wygląda inaczej :(

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo to stara wersja (partia )mialem wlasnie to winko pare lat temu i stawy trzeszczaly :) zreszta ty tez masz - zobacz na daty exp.. i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Komu się uchowały takie starocie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
kiedy to kupiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1529
data exp.mam do 2013 roku. Posiadam tego 2 opakowania i kupiłem z 3 tygodnie temu od kolesia. On powiedział mi ze to jest dobre wiec na słowo to wiozłem :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Testuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1529
zapomniałem napisać biore ten produkt tydzień po 6 tab dziennie :) i jak narazie wszystko ok :),bo jakoś 10 mg tam nie ma bym obstawiał na mniej :) Testuje Testuje jak zjem to wam napisze czy coś poszło :)

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone enanthate i Propionate FOX LABS

Następny temat

TE-300 testosterone enanthate

WHEY premium