SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc, tyłek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
wiec tak szukałem już ale większość takich tematów dotyczy tego że ktoś ćwiczy i dlatego rośnie mu tyłek więc prosze o pomoc:
mam 178 cm wzrostu
73 kg
i wszytsko byłob ok gdyby nei ta duza dupa którą jak mierze (tak jak się mierzy w pasie tylko że niżej) to mam aż 103 cm w obwodzie najwięcej, więc proszę opowiedzieć co mam zrobić żeby stracić ten masakryczy odbyt,nie mam w domu ciężarków, mogę robić skłony, jakieś przysiady z wykrokiem pomogą ? oproszę o pomoc i dziękuję :) aha, siedzę dużo przed kompem i pewnei to dlatego ten zad jest taki nabity, nei potrzebuję tam mięśni chce tylko żeby to była normalna dupa.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 73

Wzrost: 178

Obwód klatki: 85

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 86

Obwód uda: 54

Obwód łydki: 36

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: niewiem

Aktywność w ciągu dnia: praca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: robię se a6w

Odżywianie: jem normalnie nei przekraczam dziennie 1800 kalorii chyba nei wiem

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: alergie na kurz

Stan zdrowia: ok

Preferowane formy aktywności fizycznej: w domu żebym ćwiczył bez ciężarków ławki niczego

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: żadna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1654
Ja bym ci radzil biegac, tyle ze ty chcesz wykonywac cwiczenia w domu wiec moze byc trudno. Bieganie jest dobre na ogolne odchudzanie, tluszcz schodzi ze wszystkch partii. Jak bedziesz szukal cwiczen na dupe to mozesz ja sobie ujedrnic, a domyslam sie ze nie jest to efekt porzadany...ujedrnianie w tym miejscu zostawmy kobietom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
a wiec tak po
1.nie pozbedziesz sie tluszczu z jednego wybranego miesnia
2.jesli nabierasz tluszczu to rownomiernie na cale cialo i tak samo jest jesli chcesz redukcje

Proponowalbym diete redukcyjna z duuuuza iloscia aerobow ktore pozwola ci przyspieszyc spalanie tluszczu.
jesli ci zalezy na tym zeby jak najwiecej z posladkow zeszlo to proponuje cwiczenia aerobowe jak np. wyrzut nog w tyl (pozyjca stojac, i na zmiane wypychasz nogi w tyl,) jest sporo tych cwiczen ktore ksztatuja sylwetke ale uprzedam ze jesli masz taki cel jak napisales to latwo nie bd i zajmie to duzo czasu.
Sklony itp wszystko co doprowadza do skurczu miesni posladkow.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
"uprzedam ze jesli masz taki cel jak napisales to latwo nie bd i zajmie to duzo czasu.
"

to znaczy że co mam zrobić aby było szybciej ? biegać ? cokolwiek.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
Wyżej napisali jakie masz cwiczenia wykonywac. Jasne bieganie to najlepsza forma treningu na spalanie tłuszczu.

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
a te proporcje co napsałem 103 centymetry przy wzroście 178 cm to na serio za dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
heh sam powinienes wiedziec najlepiej.według mnie to jest bardzo duzo.Od poniedzialku wez sie w garsc ułoz diete i do roboty. ale nie do pracy tylko na silownie albo do lasu za miasto biegac:)

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
ale jak mam biegać, jak najdłużej czy jak najszybciej ? ma ktoś jakiś plan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ja bym proponowal ograniczyc sporzycie tluszczu to po 1. + aeroby wtkonywane glownie na nogi zeby wyczuc miesnie posladkowe.
Dieta.Bieganie moze byc ale i plywanie dobrze by dawalo.
Jesli chodzi o bieganie to proponuje 10tygodniowy cykl biegania:

TYDZIEN: BIEG MARSZ POWTZRZAC
1.TYDZIEN 2min 4min 5
2.TYDZIEN 3min 3min 5
3.TYDZIEN 5min 2,5min 4
4.TYDZIEN 7min 3min 3
5.TYDZIEN 8min 2min 3
6.TYDZIEN 9min 2min 2
7.TYDZIEN 9min 1min 3
8.TYDZIEN 13min 2min 2
9.TYDZIEN 14min 1min 1
10.TYDZIEN 30min

Te maly cykl bylby efektowny nie dośc że pozbyl bys się dużej ilosci tluszczu to kondycja by sie poprawila i sprawnosc fizyczna.
Biegi 3-4x w tygodniu.Zgubisz tluszcz jesli zrobisz jakas diete bd robil aeroby zajmiesz sie tym ogolnie ale to bd trwalo nie ma nic odrazu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja powiem tak. Mi dość szybko wyrobił się tyłek (tak mówi moja dziewczyna) przy zwykłych ćwiczeniach siłowych tzn. przysiad ze sztangą itp. Może wiele nie spadł, ale zszedł tłuszcz z boków, on podniósł się do góry i stał się twardy. Teraz to wygląda proporcjonalnie. Ograniczanie tłuszczu tu wiele nie da. Tłuszczu nawet przy redukcji nie powinno się ograniczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ograniczanie tłuszczu tu wiele nie da. Tłuszczu nawet przy redukcji nie powinno się ograniczać.
Ograniczenie da tyle ze nie bd podczac zbijania masy nabieral w takim stopniu jak teraz.Przysiad wiele tu nie pomoze(jest to cwiczenie silowe a nie na spalenie tluszczu,przysiadem nie pozbedziesz sie tluszczu z posladkow,kazdy reaguje inaczej na rozne bodzce), raczej aeroby plywanie bieganie...

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prawidłowa dieta

Następny temat

obczajcie to

WHEY premium