SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o oględziny ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
czas chyba zacząć wszystko od początku nie liczę na żadne wskazówki już raz zawaliłam dziennik i zrobię to pewnie jeszcze nie raz ale nie łamię się tym ciągle pozostaje w ruchu znów zaczynam trening w domu oto ankieta na odświeżenie bo mimo, że pozwalam sobie na grzeszki to moja sylwetka nieco się zmieniła:


Wiek : 24
Waga : 53
Wzrost : 168
Obwód w biuście(1) : 82
Obwód pod biustem : 71
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 67
Obwód na wysokości pępka : 77
Obwód bioder (3): 95
Obwód uda w najszerszym miejscu: 55
Obwód łydki : 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, pupa, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : ramiona, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) bieganie ale ostatnio nie mam motywacji no i cwiczenia z hantlami bez ładu i składu
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka, jaja
Co lubisz jeść na obiad : mieso z warzywami plus ziemniaki czesto jem obiad na raty ziemniaki osobno warzywa i mieso osobno
Co jako przekąskę : orzechy, serek wiejski
Co jako deser : słodkiee
Ograniczenia żywieniowe : nienawidze tłustego
Stan zdrowia: problemy z nerkami od dziecinstwa, długo nic a teraz eGFR 60 ale kreatynina ok.
czy regularnie miesiączkujesz: odkad jem jak czowiek w miare wszystko jest jak w zegarku
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety : głodówa wpierw swiadoma pozniej nieswiadoma, ze az tak niedojadam

jeszcze wyjasnie prowadze dziennik zeby troche to wszystko kontrolowac. Narazie nie jest mi dane zupełnie sie poswiecic temu trybowi zycia ;( ale wciskam troche ruchu kiedy tylko moge :)

trening z 13.11

Trening do domu do wykonania ze sztangielakami lub butelkami wody mineralnej w/g Agak

trening A
1) Wznosy nóg z leżenia 10/11-ciężko i raczej to nie wznosy tylko opuszczanie nóg
2) Wspięcia na palce obunóż 15x10/15x10 będe próbowała na krążkach i mocniej spinać
3) Przysiady klasyczne z hantlami 9x10/4x10 i w II serii 6 byle jakich, że już nie mogłam wstać
4) wejście na ławkę z hantlami 15x10 drugiej serii już nie było bo padłam po pierwszej :/
5) wznosy z opadu nie robiłam nie wiem jak a najlepiej byłoby czymś to zastąpić
6) Pompki klasyczne max powtórzeń 8 i 2 lelawe
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 15x10(po 5 na ręke)
8) Pompki w podporze tyłem 15 ale lelawych strasznie

jak widać po przysiadach klasycznych nie zrobiłam dalej drugiej serii

trening z dziś 15.11

trening B
1) plank max czas 57s galareta/ 30s galareta jeszcze większa
2) Martwy ciąg z hantlami 15x10 cos mi nie grało, chyba niepoprawnie, starałam sie trzymać plecy prosto chronic dolny odc kręgosłupa podnosic nogami i pupą/ 15x10 końcówka cięzko robie nieudolny tilt zeby sie nie wypinac i plecy były proste
3) Wykroki z hantlami hm miałam zapisany ten trening w zeszycie i chyba gdzies mi te wykroki umkneły :/
4) wiosłowanie hantelką 15x5 jedna hantelka w ręce i nią macham ale za lekkie raczej/15x10 na dwie rece hantle po 5kg bola plecy, ramiona
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej) 15x10/15x10 i czerwona twarz
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki 15x5 ostatni bolał/ 15x5 ostatnie 5 bolało
7) uginanie przedramion (biceps) 15x5/15x5 zdecydowanie dokładam
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps) 15x5 bolało ostatnie 5/ 15x5 wyraźnie lewa strona jest słabsza



Zmieniony przez - jaga1708 w dniu 2014-11-15 14:34:03

listen to your heart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Jaga-ja wznosy z opadu zastąpiłam supermenami.Podczytałam to w którymś dzienniku.Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
ilomi dzieki :) dzisiaj dzien aero czyli bieganko ale raczej wieczorne ;)

listen to your heart...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek Diety

Następny temat

DIETA REDUKCYJNA oraz ćwiczenia do oceny

WHEY premium