SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o fachową radę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
mam 18 lat i ponad pół roku stażu na siłowni(ćwiczyłem na sucho), w temacie odzywek jestem cienki jak barszcz ale z tego co wyczytałem na tym forum to doszedłem do wniosku że wystarczy mi

!Trec - CM3 1250mg Kreatyna Jabłczan
Megabol - Gainer 737 30% - 6000g

będę brał podczas cyklu 4 tabletki kreatyny plus 150 gaineru(podzielonego na 3 porcje), oczywiście jeszcze dieta, ale z tym to akurat nigdy problemu nie miałem

co o tym myślicie,z góry dzięki za fachowe rady, gdyż ten temat jest dla mnie ciężki, a jeszcze wracając do cyklu to planuje 35 dni,wiec wychodzi 5 tygodni(z tego co czytałem to wystarcz);p

aha jeszcze jeśli chodzi o wymiary to 180 cm przy 78 kg(z tłuszczykiem nie mam jakiś wielkich problemów)

VISCA el BARCA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
gainer z dupy niestety

kreta ok, tylko malo troche te 4c dziennie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
to jaki gainer byś poradził?a co do kreatyny to ewentualnie zwiększę na 5

VISCA el BARCA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 978
olimp gain bolic 6000,hi-tec whey mass gain, mass xxl:) ja sam teraz mam hi tec i jest ok:) cm3 dobra kreatynka bierz 8 kaps dziennie w dwoch porcjach pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
przemooo1 a co jeśli chodzi o cenę? bo wyczytałem że ten mój to alternatywa dla tych z uboższym portfelem(ten mój mogę mieć 6000 za 112 zł), a właśnie ja się do nich zaliczam

VISCA el BARCA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
DT 8 kapsulek
DNT 4 kapsulki
a co do gainera to ja polecam monster mass,mutant mass.
Chodz najlepszy gainer to ryz + jajko/ryba/mieso :)

Zmieniony przez - sebek1982 w dniu 2009-02-06 16:09:05

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
hehe co każda opinia to różne gainery, hmmm, sam jeszcze nie wiem jeszcze coś będę musiał pewnie postudiować;p

VISCA el BARCA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 978
737 to cieki gainer nie wiadomo co w nim jest sam kiedys sie nad nim zastanawialem bo nie drogi i jest go duzo ale chlopaki mi odradzali!lepiej sobie dolorzyc i kupic miej a lepszego z dobrym polaczeniem z kreatyna cos przytyjesz ja tez kasy nie mialem za duzo i sobie hi-teca kupilem 4,5kg za 90zl oraz mega caps 1250 360kaps za 55zl:) dla mnie dobre polaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
o dobrze powiedziałeś sebek1982 z tym ryżem i jajami(jeszcze chyba kasza z tego co gdzieś słyszałem) wiesz u mnie z tym jest bardzo dobrze, wiec może jednak powinienem kupić ten megabolon?

VISCA el BARCA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
no ja właśnie znalazłem hi teca za 149 zł(7,5 kg), myślę ze się zmieszczę z całością w dwóch stówach, chyba mnie przekonałeś przemooo1 ;p a jeszcze jedno pytanie jak lepsza przerwa........miesiąc czy dwa miedzy cyklami?

VISCA el BARCA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 978
ja zawsze robie miesiac:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

panowie odpowiedzcie

Następny temat

Dawkowanie Xpanda Energized i białka wpc ostovia

WHEY premium