SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o ułożenie planu treningowego... (spalanie)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam wszystkich serdecznie...

Jestem piłkarzem a w okresie roztrenowania i treningów siłowych/technicznych na sali mam skłonności do tycia... chciałbym coś z tym zrobić... i dobrze przygotować się na rundę wiosenna.

mam 24 lata 170cm 80kg trenuje piłkę od 4 lat chciałbym aby w treningu pojawiły się ćwiczenia na poprawę siły strzału... w domu dysponuje wypukłą ławeczką do brzuszków, sztanga 10kg + gryf oraz 2 hantlami po 5kg (ew suplementacja może być)prosiłbym o pomoc w tej sprawie

Zmieniony przez - sprawek w dniu 2008-11-06 10:57:03

pozdrawiam sprawek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
piłkarzy chcących poprawić siłę strzału przez te forum juz pełno przeszło. wpisz w wyszukiwarce hasło tematu i cos będzie napewno

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Zapomnij o suplementacji, a weź się za dietę.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Po pierwsze za duzo wazysz jak na pilkarza przy twoim wzroscie. Oczywiscie sa to tylko moje przypuszczenia lecz 80 kg przy 170 to zdecydowanie za duzo wiec odstroznie z silownia abys jeszcze nie zlapal wiecej masy.

Cwiczenia na poprawe strzalu , sprawa jasna jest miesnie brzucha , oraz prostowniki w szczególności tą druga partie lepiej jest cwiczyc. Wiele osob nie jest nawet swiadomych ze prostowniki grzbietu sa bardzo wazym miesniem u pilkarza i sa bardzo zaniedbywane w treningu. Polecam to cwiczenie "15.UNOSZENIE TUŁOWIA Z OPADU" tutaj daje ci link jest to cwiczenie nr 15 http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp. 

W okresie przygotowawczym postaw na rozwój wytrzymalosci , staraj sie o treningi w warunkach beztlenowych , pozniej jest lepsza wydajmosci organizmu , taki trening choc ciezki znacznie poprawia wytrzymalosc.

W razie jakichkolwiek pytan pisz

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 338 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847
"W razie jakichkolwiek pytan pisz" - tylko proszę w odpowiednim dziale... czyli TRENING DLA POCZąTKUJąCYCH lub ODżYWIANIE...

you were born small and weak... but you have not stay that way...

pozdrawiam nocti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
A w tym temacie nie moze pisac ? Stanie sie cos ?

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 338 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847
jeżeli podzielono trening na dział dla początkujących i zaawansowanych to się trzymajmy tego podziału... bo po coś to zrobiono, a ty Gripen się tak nie napinaj, bo tylko kulturalnie zwracam uwagę o dostosowanie się do reguł.

you were born small and weak... but you have not stay that way...

pozdrawiam nocti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
ja sam się ciężko czuje z tym 80kg dlatego proszę o pomoc... czyli na chłopski rozum:

siła strzału --> brzuszki, podbiegi, przysiady ze sztanga i to unoszenie tułowia

wytrzymałość --> czyli raczej zakres beztlenowy biegi w III zakresie i interwały

spalanie --> dieta... polecacie mi kogoś do kogo mógłbym się zgłosić z prośbą o rozpisanie diety?

tyle jak zarazie się dowiedziałem
proszę mi wybaczyć chwilowe spamowanie ale dopiero zaczynam przygodę z tym forum mam nadzieje ze jeszcze kilka postów i zacznę łapać co i gdzie pozdrawiam

pozdrawiam sprawek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Spalanie .. tutaj raczej Ci nikt diety nie ulozy. Poczytaj w dziale "Odzywianie" na temat tego co nalezy jesc oraz wylicz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Tam sa linki podwieszone wiec na pewno znajdziesz.

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
czyli z aerobami mam sobie dać spokój i skupić się na diecie...?

pozdrawiam sprawek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Nie nie , odpowiednia dieta + areoby . Zreszta przy treningu pilki masz sporo zajec biegowych w glownej mierze wiekszosc wiec nie ma problemu

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POmoc w ułozeniu treningu(na mase)

Następny temat

niedorozwój dolnych rejonów klatki

WHEY premium