SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc do I cyklu, zwiększenie masy mięśni,

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 265
Witam, Mam 21 lat, 190cm/80kg, chodziłem na siłownie jakoś 2 lata, jednak nigdy nie 'pakowałem' jakoś mocno. Brałem kiedyś kreatyne 1000 (OLIMP). Chciałbym sobie nabrać suchej masy - tak by były widoczne poszczególne mięsnie, bez przesady no ale tak jakoś żeby to wyglądało. Diete posiadam, ogolnie staram sie jeść 4-5 razy na dzień (makarony, ryże, kasza, soki(winogronowy, banan), koktajle (banany + mleko + platki + otręby + mleko lub kefir), tuńczyki, jajka, kotlety sojowe, twarogi ... I teraz chciałbym jeszcze sie dopalić czymś ale nie wiem czym. Czy ktoś z WAS probował serwatki OSTROWI ? bo słyszałem że dobra, bynajmniej konkurencja dla Olimpu, skład w /g odpowiada temu co piszą na etykiecie produktów - ale mniejsza z tym.

Mam taki zestawik w planach:

- creapure citrate (olimp) 250kapsułek,
- mass xxl (trec nutrition) 4,8kg,
- ostrowia WPC 80 / 1,8kg x 3,
- carbo (olimp) 2kg,


Pytanie brzmi: "CO MOŻECIE MI DORADZIĆ/ZMIENIĆ W TYM CO JEST POWYŻEJ, JAKO LUDZIE KTÓRZY ZNAJĄ SIE NA TYM LEPIEJ"

" każdemu trafia się g*wno "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 265
No chyba nie bardzo ty kumasz o czym tu jest mowa ...... ?!?!?!?!

Poczytaj sobie wstęp do postu!

Nie umiesz pomuc, to nie komentuj - proste!

Gdzie ja sie pytam CO TO JEST: KREATYNA czy inne.. ??? tak więc twoje dosadne określenie że ''nie wiem'' co to odżywki, mija sie z celem....



I już lepiej nic nie pisz bo widać h*j sie znasz...

" każdemu trafia się g*wno "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93082
Skoro masz diete to po co bialko ?? Zbedna rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
ogólnie to tak:
po pierwsze wywal carbo olimpa. po drugie zamiast creapure citrate kup np. Trec ViP Series Creatine micro. 200 mesh + Taurine + Dextro(gratis) a po trzecie to ostrowia jest dosyć dobra. tylko czy potrzebujesz aż 3 x 1.8kg? może lepiej oblicz mniej więcej ile dziennie Ci brakuje białka z diety i nie będzie trzeba aż tyle kupować.

pzdr

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
2x wysłało

Zmieniony przez - _Fatal1ty_ w dniu 2007-05-06 20:18:40

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Ostrowii za dużo. Jedna na 3-4 tygodnie wystarczy. Nie kupuj kreatyny z deXtrozą Treca. Na co mu deXtroza? Zdecydowanie lepsze będzie Creapure np. z Multipowera (wszystki creapure dobre). Dokup apteczne ZMA (Zincas Forte + Filomag b6), do tego zestaw witamin i minerałów (polecam A-Z Hi-tec'a lub jeśli Cię stać, Animal Pak). Mass XXL jest, wszystko jest i rośniesz!

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
kreatyna jak kreatyna a dextroza jest gratis wiec . . .

pzdr

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Niby tak, ale Creapure jest najczystsza I niech bierze Multipower, firma lepsza jest, ja im bardziej wierzę niż Trecowi. Chociaż jak ma zadziałać, to zadziała. DeXtro to psie grosze kosztuje, także można sobie takie gratisy darować. PoZdro.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
no okej większy jesteś to niech Ci będzie

pzdr

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 265
Hmmmmm...

Może inaczej napisze, na zestawik chciałbym przeznaczyć 400/450zł



Z góry dziękówa za pomoc,

" każdemu trafia się g*wno "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
przede wszystkim - jedzenie
bo to od niego urosniesz a nie od krety
na twoim miejscu bym kupil duzego Cell pumpa
potem ZMA - apteczne tansze
i potem dobieral odzywki typu bialko itd
tu juz musisz sam wiedziec czego potrzebujesz
ostrowia ok

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 265
Może ktoś mi napisać/rozpisać w co warto zainwestować 400/450zł cel: fajna masa mięśniowa, widoczniejsze/ksztautniejsze mięśnie.


Dziękówa i pozdro,

" każdemu trafia się g*wno "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

red bull czy power rade ??

Następny temat

Cykl tcm +cp co dokupić

WHEY premium