SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosba o rzeczowa dyskusje

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 617
czemu kasujecie kazdy moj temat?
dodatkowow dostalem bana za nic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Bo wkoło jęczysz o usunięcie tematu wiedząc że nie zostanie usunięty, po drugie spamujesz skrzynki każdego moderatora.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 617
to ja pytam czemu on ma nie zostac usuniety? narusza on moje osobiste prawa, nikogo nie naciagnalem, zadna z pan nie zlozyla na mnie zadnego doniesienia , wiec obraza to moja osobe i uderza prosto we mnie szkodzac mi na codzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Sprawdzę z naszym adwokatem czy narusza Twoje prawa - jeśli tak to dokonamy w nim drobnych edycji ale reklama o jaką sobie zrobiłeś próbując tu zarabiać ( jadąc po nas) zostanie na pamiątkę.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 617
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
straszne!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-02-07 10:17:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Facet pisze o nas bzdury, próbując zyskać klienta wprowadza ludzi w błąd, działa na szkodę spółki, próbuje na naszych plecach promować swój biznes, poniża nas i nagle wyskakuje z "prośba o rzeczowa dyskusje"

Gdzie przepraszam, gdzie przyznanie się do winy, gdzie próba zadośćuczynienia?


Kolega się dobrze bawił, "wykorzystywał potencjał sfd i potreningu"
a teraz piłka jest po naszej stronie?

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-02-07 10:46:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zmiana adresu email do konta na sfd

Następny temat

Doradca w dziale "Trening w domowych warunkach"

WHEY premium