SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propionat + winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3248
witam. po zarwaniu kilku nocy na forum zdecydowalem sie na cykl prop + winko w tabsach. moim celem jest dobrej jakosci masa + lekka rzezba bo po ostatnim cyklu na prolo lekko mnie zalalo tluszczykiem moj staz to okolo 3 lata z drobnymi przerwami i waga ok 90 kg

mam kilka pytan:

-na forum sa rozne rozpiski winka i propa - jedni od poczatku zaczynaja obydwa a inni wlaczaja winko pozniej - jakie rozwiazanie jest najelpsze??

-jaki prop lepiej wybrac 5 czy 10%?? jesli chce co 2 dzien walic shoty 100mg to musze kupic 10%??

-jak dlugo po cyklu brac nolve(przez caly cykl mam zamiar brac nolve tak na wszelki wypadek ) i kiedy i ile clomidu na odblok??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 491
witam. po zarwaniu kilku nocy na forum zdecydowalem sie na cykl prop + winko w tabsach. moim celem jest dobrej jakosci masa + lekka rzezba bo po ostatnim cyklu na prolo lekko mnie zalalo tluszczykiem moj staz to okolo 3 lata z drobnymi przerwami i waga ok 90 kg

mam kilka pytan:

-na forum sa rozne rozpiski winka i propa - jedni od poczatku zaczynaja obydwa a inni wlaczaja winko pozniej - jakie rozwiazanie jest najelpsze??

zaleznie jak dlugi cykl, ale jesli <=6tyg to oba na raz

-jaki prop lepiej wybrac 5 czy 10%?? jesli chce co 2 dzien walic shoty 100mg to musze kupic 10%??


obojętne

-jak dlugo po cyklu brac nolve(przez caly cykl mam zamiar brac nolve tak na wszelki wypadek ) i kiedy i ile clomidu na odblok??

nie bierz tej nolvy w czasie cyklu, chyba ze na upartego 5mg dziennie
po cyklu jeszcze przez czas branai clomidu tylko wtedy zwieksz do 20mg/d
20-24t 3dni po ostatnim strzale propa zaczynasz od 4t 222 i reszta po 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tyko 1 cykl (jest sens?)

Następny temat

metanabol

WHEY premium