SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop wino deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Witam od marca myślałem nad cyklem prolo, deka, prop i wino jednak wychodzi na to że nie mogę za bardzo "spuchnąć" powód to praca i kobieta. Musiałem więc darowac sobie te połączenie. Doszedłem do wniosku że zamienie to na propa, wino i krotką deke sądze ze nie podejdę tak wodą jak we wcześneij planowany mixie ;) do tego od stycznia zaczełem trenowac kravke dwa razy w tygodniu więc sądze ze te połączenie jak najbardziej pasuje. Ostatni cykl skończylem 8 miechów temu licząc do Marca odblokwanie było mizerne więc troche spadków było jednak spróbowałem nadrobić to kreatyna i sumplementacją wróciło nie wszystko ale większość :) Ponieważ chce zrobić ten cykl najlepiej jak bede potrafił kilka pytań do was po 1 chciałbym zobić jak najdłuższy cykl na tych środkach moge polecieć propionat dłużej niż 8 tyg czy to bez sensu bo nie bedzie klepać ??
po 2 jakie firmy są teraz najpewniejsze czy prop testolic da rade wino chce doustnie przeczytałem ostatnio na forum ze w porównaniu z teściem lepiej klepie - scanlet genesiz albo razak da rade ??
Jakie dawki i jak to ułożyć przy dłuższym cyklu ??
Reszte pytań dodam w trakcie debaty :D Prosze o pomoc doświadczonych chopów bo bardzo mi zalezy na tym by cykl przebiegł jak najlepiej i sorry za taki felieton ale chciałem przedstawić sprawe jasno z góry dzieki panowie ;)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24 w maju

Waga: 98 kg

Wzrost: 188

Obwód klatki: b.d

Obwód ramienia: 41,5

Obwód talii: 93

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 44

Staż na siłowni: 5 lat z przerwami 2,5 non stop

Ilość spożywanego białka: 2-2,5 cykl 3-3,5

Ilość spożywanych węglowodanów: ok 5 łapie brzuch na cyklu dorzuce

Ilość spożywanych tłuszczów: ok 0,5 - 1

Opis przebytych cykli sterydowych: trzy ostatni skończylem 8 miechów był prolo deka wino teść

Trening: odkąd zaczełem kravke trzy razy jestem na siłce na soku chce wejśc na cztery siłówki

Cel cyklu: siła,sucha masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 8 miechów

Poziom BF%: b.d

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): wcześniej szczupak teraz łapie brzuch

Stan zdrowia: elegancko

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: zakola

PPM podstawowa przemiana materii: b.d

Wyciskanie leżąc (MAX): 130 klatka najsłabszy mięscień

Martwy ciąg (MAX): kiedyś ok 180 teraz nie robie max

Przysiad (MAX): bez maksów staram robić szybkość

"twarda bania i zaciśnięte pięści"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
czyli było wszystko tak samo tylko bez npp,a winko jeszcze ciągniesz tak?

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2009-06-19 15:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
ja mysle, ze bedziesz zmeczony wbijajac co 2 dni propa przez wiecej niz 8 tygodni. ale sa ludzie ktorzy chwala cykle na propie wlasnie trwajace 10 albo nawet 12 tygodni. jesli chodzi o dlugie estry to tesc/deca, mysle, dobrze kombinujesz i masz racje. nie wiem czy sie bardziej puchnie, zalezy od twojej diety, zalezy od twojej kontroli poziomu estrogenu. ale napewno robi sie wieszka mase no bo po prostu cykl trwa dluzej. ja wlasnie robie odblok po cyklu: prop/npp/wino. cykl trwal 8 tygodni. mysle, ze z dobrym odzywianiem to bardzo dobre polaczenie z jakiego powienienes byc zadowolony. nie widze problemu, zebys pociagnal go dluzej. ciagnij propa dluzej o tydzien niz npp a wino dluzej o tydzien niz propa:

1-10 prop
1-9 npp
4-11 wino

bedzie kosa!

firmy, ja sam zaczynam wyrabiac sobie opinie, ze lepiej dolozyc pare zlotych wiecej a nabyc apteke. ale wiem, ze czasem mozna sie i na aptece poslizgnac. nie bede ci doradzal jakie firmy, niech inni cos napisza.


w takim cyklu pomysl o HCG, nolvadex i clomid. temat sie rozwinie i reszta ludzi dopisze co, ile, kiedy.

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-01-17 12:33:13

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-01-17 12:36:25

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
jak chcesz wiedziec jakie srodki daja rade na chwile obecna to wystarczy troche forum poczytac.
ja bym to widzial tak
1-8prop 150mg e2d atomic
1-7npp 100mg e2d spofa
4-9 wino 30mg scantel lub razak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94414 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
10 tyg możesz śmiało propka pocisnąć,firmy które wybrałeś są ok.Rozpiske już ci dali myśle tylko że 100 mg propa da rade śmiało.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
dorzuc pare złotych i wez testolic , bedziesz miał sterylny srodek z pewnym stezeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Npp,prop,wins dobry temat!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Wielki dzieki Panowie sogi mam nadzieje ze wejdą ;) Globkop masz racje kucia troche będzie mam nadzieje że uda mi sie połączyć teścia i npp w jednym shocie do tego wino oral i powinno jakoś pójśc. Papu napewno będzie dobrze pilnowane bo bardzo mi na tym zależy do tego pełna supla i witaminki.Co do bloku napewno wrzuce hcg clomid ale sądze że użyje provironu zebyś jeszcze bardziej pociąc sie pod koniec cylku a nolwa będzie pod ręką (przezorny zawsze .... ) ale o to będe już pytał pod koniec cyklu. Pytanie tylko w jaką npp byście celowali teraz oprócz spofy ?? i teścia bo nie wiem czy testolic będzie?? dzięki pozdrawiam

"twarda bania i zaciśnięte pięści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94414 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
npp poza spofą nie wiem propa atomica,poza tym możesz łączyć w jwdnym szocie npp i propka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Witam panowie dzieki za wcześniejsze odpowiedzi reanimuje swój temat ponieważ wszystko jest już zakupione i czeka w szafce mam jeden tylemacik chciałbym dorzucić do tego wszystkiego na poczatek troszkę metki ok 100 tab. w pierwszych 4 tyg tak wiec cykl był by taki
1-5prop e2d 100 mg ALCHEMIA
1-5npp e2d 100 mg ALCHEMIA
1-4metka ed 20 mg w pierwszym i czwartym tyg po 15 mg

6-11prop e2d 150 mg
6-10npp e2d 150 mg
5-12wino ed 30mg RAZAK
cyklik długi dużo kucia ale postaram sie wytrzymać dużo miejsc do siekania Zastanawiam sie tylko nad dwoma rzeczami mianowicie

Czy mietek tu pasuje i czy taka ilość ma sens chodzi mi o wrzucenie wiecej mięsa na poczatku zeby to poźniej ładnie wyrzeźbić
I czy podnoszenie steżenia propa i npp w połowie cyklu to nie
przesada
Z góry dzikie za odpowiedzi i znów sorka za felieton ale od poniedziałku zaczynam i wszystko musze miec na tip top ;)

"twarda bania i zaciśnięte pięści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
na 150mg e2d wrzuc zaraz po metce i w ost 2 tyg zejdz tydz 100mg e2d i ost tydz 50mg e2d.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
dzieki Mocny własnie tak myslałem odrazu odstawiając metke zwiekszyć steżenie innych środków a na końcu zrobić taper z propa a czy taka ilość metki da rade ??

"twarda bania i zaciśnięte pięści"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem na cyklu...

Następny temat

do rozpiski

WHEY premium