SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop Infinity, problem z obrzękiem w połowie cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

Formularz - Proszę o pomoc

28

Waga

100 kg

Wzrost

188 cm

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

120 ?

Obwód uda

66 cm

Obwód talii

?

Staż na siłowni

3 lata z przerwami (jako dodatek do SW)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

licze kalorię

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pierwszy cykl. Meta + prop

Opisz swój plan treningowy

5 razy w tyg. Cardio (po odstawieniu mety) 3 razy w tyg

Cel cyklu

Sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 20-22 obecnie

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ogromne kopyta i problem z budowaniem góry

Stan zdrowia

celujący

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie stwierdzam

PPM (podstawowa przemiana materii)

przy 84 kg było ok 2500

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie mierzę rekordów ale było 110 na klatę i 90 w serii przysiadu, nie wiem ile max
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 384
PYTANIE:

Jestem już 3 tydzień na propie INFINITY. Robiłem w dupsko, na początku bolało, przechodziło, znów bolało, ale bez tragedii. Nie miałem żadnych problemów z tym towarem (z tego samego źródła bije też mój trener aktualnie i też jest ok).

2 dni temu stwierdziłem że strzelę w bark, bo chciałem znów robić brzuchy. zrobiłem w lewy bark, zaczęło po kilkunastu godzinach pobolewać, teraz jest lekka opuchlizna i dalej boli.
Nie jest to jakaś tragedia, ale nie wygląda to też 100% normalnie. Lekkie zaczerwienienie i małe opuchnięcie.

Dziś nad ranem biłem w prawy bark i jak na razie czuje tylko lekki ból ale nic niepokojącego się nie dzieje.
Z uwagi na wyjazd nie zrobiłem wczoraj treningu, nie wiem jak lewy bark się zachowa.

Teraz jest tak, że napinając lewy biceps mam uczucie "twardości" w tym miejscu.
Nie chciałbym siać sobie paniki w głowie, ale przejrzałem wczoraj forum i nic takiego nie znalazłem.
Trefność towaru wykluczam ze względu ze wchodził jak złoto.
Mogłem coś spieprzyć przy zastrzyku?
W dupsko biłem 0,7 w bark 0,5 waliłem. Igła weszła prawie cała (kontrolnie kilka mm wystawało). Powietrze odciągałem. Pięknie zassało i tłoczek wrócił. Biłem chyba dość wolno.

Z góry dzięki koledzy za odp.

ZałĄczniki:
Zaczerwieniony bark to własnie ten lewy. I drugi kilka (ok 11) godzin po strzale.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23663 Napisanych postów 255731 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1320545
masz gorączkę ?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 384
po jednym strzale w dupsko miałem lekkie 37 ale to przeszło mi przez noc. Teraz nic a nic. Tylko objawy które opisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23663 Napisanych postów 255731 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1320545
daj na noc ibuprofen 400 mg rano powtórka i powinno być ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzięki za pomoc, na pewno tak zrobię. Chcę trochę zgłębić temat bo to pewnie mój nie ostatni cykl (jak wszystko będzie ok do końca i efekty też). Co mogło być przyczyną takiego stanu rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
wiele skoro to nie pierwszy strzał z nowego flakono,to mięsień nie przyzwyczajony jak zaczalem bić pierwszy raz po nogach było podobnie.namieszałes igłą po wbiciu,nie przetarłes flakonu i jakaś bakteria się dostała.mozna gdybac.
Przy kolejnej takiej akcji jak łapie temp to ibuprofen 3 3 razy po 400 mg do tego 2-3 razy naproxen po 500 mg jak nie przejdzie i jest obrzęk do lekarza po antybiotyk.lub można samemu ściągać bo lekarze to przeważnie chcą ciąć ale to lepiej nie mieć takich przygód

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Super pomógł Ibuprem zwykły. 3 na noc, 3 rano, jeszcze asekuracyjnie wczoraj wieczorem 2 zjadłem. Wszystko zeszło i się wygoiło pięknie. Zero zaczerwienienia, bólu. Nic. Wielki dzięki dobry człowieku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
no to najważniejsze,zdrowia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 479 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8105
Łodzianin dla Ciebie powinni zrobic jakis kierunek na studiach medycznych " prowadzenie i profilaktyka koksów na cyklu " :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 525 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7962
Też mam taki problem, strzelam propa, za 5 razem na posladku zrobil mi sie obrzek i taka ala pokrzywka ( zaczerwienienie), za pierwszym strzalem w bark, bol jak to przy propie, za 2 strzalem w bark opuchlizna i pokrzywka, z tylka samo od jakiegos czasu schodzic... a z barku lyklem 2 tab Ibuprofen, bol jest troche, opuchlizna troche zeszla, a pokrzywka dalej jest.

Zmieniony przez - prq91 w dniu 2015-04-04 22:52:01

... w moim mniemaniu mam 100% racji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 1740 Napisanych postów 11292 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 341670
zejdzie po kilku dniach i opuchlizna i pokrzywka, nie raz sie zdarzylo i szczegolnie wtedy kiedy wbije sie w miesnie w ktore wczesniej sie nie bilo.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antek

Następny temat

odblok

MenS