SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop + winstrol + t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
1. WIEK: 25
2. WAGA: 99
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 135
-udo: 66
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA:
-białko: 40%
-węglowodany: 20%
-tłuszcz: 40%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wino solo / prop + wino / prop+masteron+wino
8. TRENING: siłowy
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo i może tak 10% endo
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lekkie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Pytanko panowie. Jestem na cyklu propionat + masteron i aktualnie weszło wino i skonczył się masteron. Chciałbym pociągnąć teraz konkretną redukcje wagi, ponieważ zrobiła się fajna rekompozycja, ale z wagą ciężko. Aktualnie skończył się masteron i jestem na propionacie z winstrolem, ale niedlugo też kończy się prop. Chciałbym dorzucić do tego T3 lub Clen, ale bardziej skłaniam się ku T3, ponieważ daje lepsze efekty a clen już kiedyś brałem 1 opakowanie i jakoś mnie nie przekonywał. Do tego mam jeszcze yohimbine HCL oraz ECA i pełną suplementacje. I teraz pytanie :

Czy przedłużyć propa i wino w trakcie stosowania T3 czy nie? Jak najlepiej dawkować T3 , na co uważać ? (heparegen itd na osłonke)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93941 Napisanych postów 363745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666940
koniecznie podkład z saa a zwłaszcza testa bo poleci po mięśniu
dawka t3 na redu 60 novo powinno być ok
cykl do skutku
na propie i winie zostajesz
t3 zaczynasz po 1 tabsie po 3 dniach 2 tab i po następnych 3 dniach na 3 tabsy
schodzisz od ręi odstawiasz 2-3 dni po ostatnich tarczycowych poleć ze 3 dni na wysokich węglach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
ale zrobic tutaj 2 on 2 off czy inny plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Tak jak ci napisal, zadne off/on wbijasz stopniowo na 60mcg i lecisz do skutku potem jak chcesz zejsc z t3 to odstawiasz odrazu i dajesz 2-3dni na wysokich weglach zeby pobudzić tarczyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
wszystko juz kumam, poczytalem troche w książkach. Dzieki wielkie panowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
ECA na pewno ci się przyda bo na T3 ssie jakby była dziura w brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
kwestia dobrze zbilansowanej diety i mozna to ssanie ograniczyc troche :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Oczywiście że tak ale na pewno nie jest to 2000 kcal
taki plus że ja na T3 redukuje na 2700 kcal to głodu nie czuje ale nie wszyscy mają tak dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeść bardzo powoli posiłki, bardzo dokładnie i żuć jak gumę do żucia , nie będzie problem z ssaniem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Wszystko zależy od osoby, u mnie się to niestety nie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
tez mam redu na 2600-2700 , tluszcze nasycone robia fajna robote jesli chodzi o glod;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po enanie

Następny temat

HCG

WHEY premium