SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolongatum a omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 534
Witam.Obecnie biorę prolongatum 200ml co 5 dni ,i powiem wam ze apetyt to mam dosc mizerny .Mialem stycznosc z omnadrenem ,i po strzale z omnadrenu dopiero mi sie wlaczyl apetyt (dodam ze mam niedowage 5 kg ) ,z tym ze po omnadrenie mialem dziwne objawy ,tzn po strzale zaczalem wymiotowac ,i przez kilka dni sie zle czulem ,dlatego wrocilem do prolongatum .Czy jak podbije dawke prolongatum ,to apetyt wzrosnie jak po omce ? Dodam ze ten apetyt wilczy pojawil mi sie na drugi dzien po strzale,wp*****lałem żarcie doslownie jak jakas dzika swinia ,ile na talerz bym nie wlozyl to glodny bylem,moglbym lodowke cala op******ic ,jak jakis dziki zwierz. I wlasnie mysle,czy wrocic do omki ,czy nadal brac ten prolongatum ,tylko zwiekszyc dawke z mysla o pozytywnym efekcie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Chłopie Ty chyba nie masz pojęcia co wbijasz i jakie ma działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 534
Ogólnikowo ,na pewno nie mam takiej wiedzy jak Ty .Jesli mozesz to przybliz mi troche ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
No ale jak można coś wbijać nie mając pojęcia o zastosowaniu , skutkach ? To już nie te czasy ze nie ma dostępu do informacji .
Poczytaj o testosteronie , jaka role pełni . Jakie estry występują itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 534
Czytalem,no w omce są 4 estry ,w prolongatum jeden. Razem w omce bylo 250mg , prolo wbijam 250 i wogole inne dzialanie ma .Mam rozumiec ze wynik dzialania omnadrenu ,to poprostu inne estry ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
To test i to test działanie takie same
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hgh na okres 2 3 miesięcy

Następny temat

Oczyszczanie receptorów

WHEY premium