SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolo + wino????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1918
Panowie
chce wejść na lekki cykl na poprawe formy :) sucha masa i siła. Od 3 lat nic nie brałem - trenuje jakieś 8-9 lat, dieta jest, waga 90kg wzrost 185 pas 82 bic 43. Cykli kilka kiedyś było: meta,antek,omka,prolka, winko ,mdrol w różnych kombinacjach. Myslałem o czymś takim:
1-10 prolka 100mg e4d - wiem że bardzoo małe dawki
2-8 wino tab 20-30 mg ed

Jaki odblok po tym byście doradzili?? ile clom, hcg??? A głównie chodzi mi o nolve czy jest sens brać przy takich dawkach testa??? Dodam że mam skłonności do gino i do kłaków na ciele (dlatego tak małe, prawie znikome dawki testa) A może inny test?? nie chcę powiększenia moich dolegliwości... ja pierd..e ale mam problemy heheheeheeee
czekam na rady od wyjadaczy a nie dzieciaków
pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
11-12 hcg, potem clom, nolvę trzymaj pod ręką, jak zaczną się problemy z gino wtedy zacznij brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
moze daj propa i wino bym podbil chyba ze jestes pewny stezenia to wtedy 30mg wystarczy

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy badania po PCT

Następny temat

Odblok- HCG? Jak?

WHEY premium