SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

produkty które spożywam podczas diety ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680
mam niespełna 17 lat, mam nadwagę i chciałbym się dowiedzieć czy to co jadam jest w dicie do odrzucenia ...

aczkolwiek czy takie żarcie jak : płatki "nesquik", jaja (obojętnie jak przyrządzone, bez niczego max. 5), spaghetti, chińskie dania z ryżem, pierogi (z serem) i zdarza się jeść również pieczywo, zwykły chleb,

to są produkty na jakich jadę (oczywiście żarcie jest wybrane do dnia, co bardziej na śniadanie to na śniadanie, co na obiad to ...)

unikam ziemniaków, mięsa, ogółem fast foodów (tzn, raz w tyg. coś z tego zjem)

chciałbym tu spytać, czy dobrze się mniej, więcej prowadzę ?
(jeśli macie jakieś propozycje produktów to z pewnością postaram się dostosować)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
pierogi, białe pieczywo, biały ryż, płatki nesquik OUT

ziemniaki jak najbardziej okej po treningu.
Unikasz mięsa ? jeden z najważniejszych składników w dobrej diecie.


węglowodany : ryż brązowy/paraboiled , kasza gryczana/jęczmienna , kaszka kuskus , makaron zwykły/razowy , pieczywo razowe, płatki owsiane zwykłe/górskie , owoce , warzywa . rodzynki , mleko , jogurty/maślanki/kefiry naturalne.


białka : twarogi chude/półtłuste , serki wiejskie , mięso , ryby , jajka.



tłuszcze : oliwa z oliwek (podstawa) , olej lniany , jajka , ryby , orzechy włoskie/laskowe , pestki dyni , nasiona, słonecznika, wiórki kokosowe, tran.

na tym się skup

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680
się postaram, wielkie dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta prosze o sprawdzenie

Następny temat

DIETA na mase do zmiany!!

WHEY premium