SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

produkt zastępczy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Do tej pory stosowałam koktajl Herbalife (formula1) chciałabym wymienic go na nieco ekonomicznejszą wersję jednak nie wiem ktory wybrac. Który z koktajli proteinowych ma podobny skład do koktajlu Herbalife? (lub jest nieco lepszy)
dziekuje za rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosuj taki który uzupełni Twoje braki w diecie , porównać można samemu bardzo łatwo poprzez skład .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
kazdy bedzie tanszy i lepszy

https://sklep.sfd.pl/Bsn_Syntha_6-opis1348.html - to przykladowy MRP (zamiennik posiłku)

w herbalifie jest jeden z najtanszych surowcow bialkowych - białko sojowe, tragiczna fruktoza - której spozywanie serdecznie odradzam, blonnik i premiks witaminowo mineralny. To powinno kosztowac ok 20zł.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
hej mi dietetyczka jesli można ją tak nazwac laska po kursie po prostu a nie lekarz, wciskała mi herbalife muszą im po prostu niezle płacic za reklameproduktu bo gdzie by sie nie poszło do dietetyka to wszyscy herbalife, nie mówie o lekarzach dietetykach.
ja odkryłam o identycznym składzie ilościowym i chemicznym koktajl w rossmanie EIWEISS diat jest mega czad:) byłamz nim u lekarza powiedział ze jest dobry i nie ma składników szkodliwych takze polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Po pierwsze nie odświeżaj starych tematów.
Po drugie produkt, który polecasz składa się w dużej mierze z cukru powodującego u wielu osób problemy jelitowe - laktozy, i oparty jest na niskojakosciowych komponentach takich jak : słodka serwatka, fruktoza, maltodekstryna, białko sojowe.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
co ty tu za kity wciskasz herbalife ma dok ladnie to samo fruktoze,słodka serwatka, fruktoza, maltodekstryna, białko sojowe.
z resztą co ma do diety to czy koktajl posiada emulgatory jak to moja dietetyczka pilnie przestrzega zje sie przyk aldowo serek topiony kt ory ma E i po ca lej pracy. także ludzie nie dajcie sie oszukac herbalife wiemw iem notowana na giełdzie:) polecam jeszcze raz produkt z rossmana w cenie 17.99zl, cena normalna bo bia lko sojowe to najtansze co moze byc i najmniej przyswajalne dla organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Na tym forum nie polecamy śmieciowatych produktów, niezależnie czy są od przedstawicieli herbalife czy z rossmana. Czytaj proszę uważnie wypowiedzi innych, zanim zarszucisz komuś "wciskanie kitu", odp-sfd-pl nigdzie nie sugeruje, że któryś z tych produktów jest lepszy czy gorszy, tylko OBYDWA ODRADZA. Ty natomiast jeden niskojakościowy produkt proponujesz zastąpić innym niskojakościowym produktem.

Tak na marginesie sprostuję jeszcze, że to iż w jakimś produkcie jest dodatek to żywności oznakowany jako "E-" nie oznacza, że produkt ten jest ewidentnie niezdrowy czy trujący (choć akurat serki topione to produkty śmieciowe). Przykładowo symbolami od E-300 do E-309 oznacza się witaminy takie jak kwas askorbinowy (wit C) czy tokoferole (witamina E). A już Tym bardziej fakt zawierania emulgatorów nie przesądza o antyzdrowotneych właściwościach produktu - popularnym emulgatorem jest choćby lecytyna znana ze swoich prozdrowotnych właściwości.

Więc posługując się Twoją retoryką powiem tak: nie wciskaj tu kitu koleżanko, bo nie masz specjalnego pojęcia o tym co piszesz

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-11-29 09:50:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

piwo calorie

Następny temat

Re; kalorie

WHEY premium