SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prochormony czy sterydy ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
mam pytanie co jest lepsze prohormony czy sterydy???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
pod kazdym wzgledem saa

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
dla jednych lepsze dla innych gorsze , ci co biorą saa to powiedzą ze lepsze saa a ci co ph to powiedzą ze plepsze ph .a ja uwazam ze lepsze są sa bo są tańsze i bardziej skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Czy pod każdym to nie powiem...skuteczniejsze....na pewno ostry cykl SAA da więcej niż ph...ale po ph naprawdę też idzie nieźle i można porównać do takiego średniej mocy cyklu...natomiast trzeba sobie powiedzieć jedno....jeżeli chcesz zrobić poważny i skuteczny cykl (dla mnie nor4-AD, 1,4 andro i 3-alfa to w tej chwili nr 1) to musisz mieć na niego razem z osłonkami co najmniej 1300-1400zł...- mówię tylko o ph bez diety i odżywek jeżeli to dla kogoś dużo....to niech sobie od razu odpuści

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ja chcialem zapytac ile kosztuja same ph w podanym przez Vlad-a cyklu ile oslonki? i cyz po ph trzeba cos na odblokowanei czy cos? i jakies sa skutki uboczne stosowania ph

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
ktore maja wiecej skotkow ubocznych ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
wszystko ma skutki uboczne jezeli jest żle stosowane napewno ph ma mniejsze skutki uboczne od sa , lekaze zartobliwie mówią ze lek który nie ma skutków ubocznych to na nic nie pomoze i tak jest z saa i kazdy kto chce zazywać saa lub ph musi zdawać sobie z tego sprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dokładnie...a głównych skutkach ubocznych na pewno przekoanmy się dopiero po sześćdziesiątce...jak na razie...to podstawowym skutkiem ubocznym jest parę tysięcy mniej na koncie ....wogóle to co Wy ludzie myślicie...piszecie do mnie na priv...czy po ph ma się masę pryszczy...czy robi się gino pomimo osłonek....ja nie jestem jakimś maniakiem...jakbym był zsypany syfami po cyklu...czy dostawał gino, to bym się do kreatyny ograniczał i o dopingu zapomniał... a cały pic polega natym, że jako takich, widocznych i namacalnych skutków ubocznych nie ma wcale...o innych przekonamy się wiele lat...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
a moze mi ktos odp. na te moje powyzsze pytania :)

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
cykl z osłonkami wychodzi jakieś 1500zł...dokładnie nie liczyłem..po cyklu...jakieś mocne TT (Fuzu, Endotest albo Vitrix) przez cały cykl i z miesiąc po ZMA...no i 6-oxo po cyklu 20 dni

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3817
a jakiej firmy stosowałeś te ph chodzi głównie o nor4ad bo reszta to syntrax i molecular i jeszcze jedno czy tutaj można zastąpić nora 1-t z moleculara i ile go brać w tej rozpisce i czy taki cykl może być pierwszym cyklem ph czy lepiej wziąść 1-t z 4-ad np paraclone

więcej dodać niż ująć

więcej dodać niż ująć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie co mam wziasc?Anapolon czy mietka?

Następny temat

Deca + Omka moze byc?

WHEY premium