SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy ze wzrostem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
Witam! mam pewien problem, a mianowicie moj wzrost. Mam 16 lat rocznikowo (3 klasa gim) i 168 cm wzrostu. moi rodzice nie sa za wysocy. mama ma 164 cz a tata 173 moim marzeniem jest urosnac tak do minimum 180 cm jak moge wspomoc to przez jakiejs cwiczenia? czytalem ze podobno skakanka jest na to dobra. poza tym lubie grac w kosza i chcialbym kiedys zrobic wsada ^ ^ pomozcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Masz jeszcze czas by podskoczyć, nie ma magicznego środka.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
j/w nie ma środków na wzrost masz jeszcze sporo czasu myśl pozytwynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
a sa moze jakiejs cwiczenia ktore skutecznie w tym pomoga? mysle ze w genach nie jest zle . brat mojej mamy ma 182 cm jego synowie po 188 syn brata mojego taty tez cos kolo 188 a moj tata jest niski dlatego ze duzo cwiczyl silowo w mlodosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
napewno drążek, sporty ogólnorozwojowe, sprawdź czy masz prosty kręgosłup, niekiedy skrzywienia/deformacje mogą blokować wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dział podajże zdrowie i tam są tematy jak powiększyć wzrost.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
kregoslup nie jest krzywy tak mi sie wydaje ale prowadze tak niezbyt aktywny styl zycia staram sie jezdzic na rowerze jak jest cieplo i chodze na silownie 3 razy w tygodniu jakby nie bylo zawsze siedze przed kompem te 3-4 gdziny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
aha, iprzepraszam za wlozenie tematu do zlego dzialu jestem nowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
wiele osob szuka w tym dziale podobnych informacji, jednak zadne suplementy diety tutaj nie pomoga.

Proponuje popytac moze siatkarzy/koszykarzy o ich sposoby na rozciaganie czy ,,zwiekszenie'' wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
jakbym znal jakis koszykarzy to by mnie tu nie bylo dzisiaj :) // staram sie codeziennie robic pompki i brzuszki czy to pomaga we wzroscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
nic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada w doborze odżywek.

Następny temat

Pomoc w doborze .

WHEY premium