SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z zoladkiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
CZeść, od jakegos czasu zauwazylem u siebie problemy z rana z zoladkiem i nie wiem czym to jest spowodowane czy tym ze robie masowke i szamie duzo ryzu makaronu filet z kury mleko platki i takie tam ? czy poprostu stres i mnie goni do klopa ? Znacie jakies dobre srodki zeby uniknac takich przypadkow i niespodzianek ?

I tak sie zastanawiam czy to moze byc spowodowane stresem bo powiedzmy ze mam jakies wazne spotkanie czy ciezki dzien i jakos tak mnie nosi znacie jakies dobre srodki zeby to powstrzymac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
no powoli mniej pale dzis tylko 1 :) jak do tej pory moze nabiore wieej masy bo glodny jestem caly czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Kiedy zaczales masowke? Mozne organizm sie jeszcze nie przyzwyczail do zwiekszonej ilosci pokarmu, pomoc tu moga enzymy trawienne np. pankreatyna

A stres tez jest czesto przyczyna sraczki

Zmieniony przez - Charon w dniu 2005-06-29 15:26:21

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
no masowka od roku rozne specyfiki wcinam a kretki nie brałem

a na taka "sraczke" co jest dobre zeby to zatrzymac cholerstwo moze to co reklamuja Nospa czy jakos tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
bardzo dobra jest smecta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
co to jest smecta ? tabletki? lykasz i od razu działa ? Jak to działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
nie kretka tylko pankretyna to drugie to srodek wspomagajacy prace trzustki(dokladnie zwieksza wydzielanie amylazow).

brac po konsultacji z lekarrzem mimo ze jest ogolnie dostepne w aptece.

sraczka moze byc od niektorych swiezycha warzyw albo owocow(truskawki, kalafior, kalarepa). no i od przetrenowania

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
byc moze ze od warzyw bo ostanto mialem wyjazd rano wszamalem pomidory i pozniej przez cały dzien mialem na wyjzedzie zonk eh milo wspominam ten dzien Czyli co mi radzicie w takich przypadkach i ew. ile takie specyfiki kosztuja i jak szybko działaja ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
Mi smecta zawsze i szybko pomaga na różnego rodzaj bóle brzucha, wzdęcia i sraczkibiore nawet zapobiegawczo- a ile kosztuje to nie wiem mama kupuje naprawde polecam, /nie pamietam działania i nie mam ulotki ale działa nie tylko na trzustke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
no to sobie kupie ale u mnie chyba tkwi problem z zoladkiem dlaetgo ze zaczalem wiecej palic i to 5-7x wiecej niz do tej pory i mnie brzuch boli i w ogole zle sie czuje a mialem rzucac yhmm no nic dziekuje za udzielenie tak szybkich odpoweidzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja miałem kiedyś sraczki od płatków oswsianych jak ich nie zalewałem wrzątkiem
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
ja jem platki frutina i nie zalewam wrzatkiem tylko podgrzeje w mikrofali troche i szamie musze przestac palic troche i kupic ten specyfik co kolega wyzej wymienił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FAJNY PRZEPIS-Truskawki,ryż,łosoś

Następny temat

ile jesc na regeneracji

WHEY premium