SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem ze skórą dłoni

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwracam się o pomoc, ponieważ kilku dermatologów nie może się uporać z moim problemem.. mianowicie skóra po wewnętrznej stronie prawej dłoni (w okolicy pod palcami jest jeden placek oraz obok kciuka drugi).. wygląda to tak jakbym coś mocno ściskała w dłoni i zostało mi po tym zaczerwienienie.. każda linia znajdująca się w tych plamach jest mocno pogrubiona i czerwona.. chciałam jeszcze dodać, ze mam to od roku i wcześniej te plamki były mniejsze (teraz zaczynają się rozprzestrzeniać nawet na palce). Nie swędzą. A co do przyczyn ich pojawienia się, to była sytuacja, w której naprawiając auto, musiałam nałożyć opaskę zaciskowa i bardzo mocno ściskałam śrubokręt, a potem właśnie miałam cala dłoń czerwoną. Miałam również kontakt ze smarami.. czytając forum na Internecie dowiedziałam się, iż takie „cuda" na ręce mogą być wynikiem niedoborów żelaza, a po porodzie miałam silną anemię.. Jeden dermatolog powiedział że to egzema i dał mi maść ADVANTAN i krem EMOLIUM. Drugi zaś zapytał, czy jestem młoda mamusia i mam stały kontakt z płynami, proszkami, itd.. tak właśnie jest.. przepisał mi XYZAL oraz ELOCOM. Z tego wszystkiego tylko advantan pomagał (bladło ale nie znikło), a elocom moim zdaniem pogarsza sprawę.. Co to może być i jak mam się z tym uporać?? Bardzo proszę o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli dermatolodzy nie byli w stanie pomóc my też nie będziemy w stanie pomóc .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maciek

Następny temat

jak szybciej biegać

WHEY premium