SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z wyodrębnieniem górnych części klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
robię:
-rozpiętki na skośnej ławce
-wyciskanie na skośnej ławce
i nic mi to nie daje... staż treningowy mam 6-cio letni i niestety odwieczny problem z "wybrzuszeniem" góry klatki... górę mam płaską... tylko dół wypukły... wogóle nie mogę tej górnej części wyizolować... staram się naprawdę bardzo poprawnie wykonywać powyższe ćwiczenia, ale i tak to nic nie daje...
jest jakiś złoty sposób?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Zaień sztangę na hantle i dodaj supinacje do wyciskania na skosie np
1) wyciskanie hantli na skosie z supinacją 12/10/8/8
2)wyciskanie sztangi na płaskiej 12/10/8/8 progresja
3)rozpiętki na skosie 12/10/8/8
Na mnie supinacja w wyciskaniu hantli działa bardzo dobrze spróbuj pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
problem może leżeć w tym, że np. barki przejmuja wiekszosc pracy, tudzież w wąskim uchwycie znowu tricepsy- proponuje poeksperymentowac ze skróconymi ruchami, chwytem neutralnym i hantelkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
"...na mnie supinacja w wyciskaniu hantli działa bardzo dobrze spróbuj..."

pierwszy raz w życiu słyszę termin "supinacja"... na czym to polega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Polega na tym że w trakcie ruchu wyciskanie obracasz hantle tzn zaczynasz z pozycji nazwijmy ja standardowej czyli trzymasz hantle nachwytem na szerokośc troszke szerszą niż barki .Zaczynasz wyciskać i w trakcie ruchu obracasz nadgarstki tak ze w szczytowej pozycji trzymasz hantle młotkowo.Opuszczając (faza negatywna) powracasz do pozycji wyjściowej czyli spowrotem do nachwytu spróbuj fajne ćwiczenie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jednak zacząłbym narazie chwytem neutralnym- ten jest chyba najlepszy na środkowe obszary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
"Polega na tym że w trakcie ruchu..."

kumam czaczę!... dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1033
ale po co mu karzesz robic rozpietki w skosie skoro rozpietki rozciagaja klatke a on masy tam niema.... przynajmniej napisał ze plasko wiec rozpietki byly by zbedne..... rob skos wasko i szeroko z progresja 30* 45* sprawdz na ktorym kacie lepiej sie tobie nagazuja gorne partie klatki a nie barki i cwicz, szeroki chwyt kombinuj zamieniajac na hantelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hantle opuszczaj do obojczyka (jesli robisz skos) a nie do dolnych czesci klatki! musisz sie wczuc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1033
nii w czuc tylko najlepiej prostopadle zreszta pocwicz pobroboj i niech rosnie hej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Daj więcej o sobie.

:Ile czasu już trenujesz

Podaj cały program.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Następny temat

Jak poprawić czas na 100m w tydzien

WHEY premium