SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z tluszczem na brzuchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
hej mam pytanie- mam problem z sylwetka- trenowalem ACT+ dieta na mase+ aeroby. efekty sa srednie w sumie. w przeciagu 5 tyg schudlem 4 kilo, przyrost masy miesniowej sredni ok 1cm (biceps, klata). problem jest brzuch i tors na ktorym jest tluszcz. generalnie obwod w pasie mi spadl, ale faldki tluszczu sa. nie wiem za bardzo co mam robic- co drugi dzien aeroby- biaganie, tenis, kosz, raz w tyg basen. moze jestem za niecierpliwy, choc watpie. cwicze z domu i czuje ze obciazenie jest za male, planuje w najblizszym czasie zapisac sie na prawdziwa silownie. co mam robic chlopaki- zwiekszyc intensywnosc cwiczen? aerobów? planuje w najblizszym czasie kupic i stosowac gainer, zeby zyskac mase+ dieta na mase. do tego trening FTB. ale musze zrzucic ten cholerny tluszcz!!!! pije herbate zielona, bo wiem ze ona pomaga spalac tluszcz, myslalem o l-karnitynie,ale ona nie za bardzo jest wskazana przy przyroscie masy.czekam na wskazówki i porady co robie zle.
dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
wrzuc dietke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
ale dieta redukcyjna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
pokaz swoje odzywianie o to mi chodzilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny i poprawek

Następny temat

Dieta redukcja do oceny i poprawy

Wiecej