SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z klatką piersiową

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
Witam, mam problem z moją klatką piersiową mianowicie: jak byłem młodszy miałem około 18 -19 lat zacząłem ćwiczyć na siłowni i z wagi 71kg przytyłem do około 85kg w krótkim okresie czasu bez żadnych odżywek itp. (dużo jadłem) wyglądałem w miarę ok, nigdy nie miałem rzeźby ale przyzwoity wygląd. ćwiczyłem kilka lat czasem jakieś przerwy były ale ogólnie cały czas się ćwiczyło. teraz mam 31 lat przerwę w treningu miałem około 5 lat waga moja obecnie to 94,5 kg i problem jest taki że moja klatka przypomina bardziej cycki niż klatę faceta, a nie wyglądam na jakiegoś grubasa bo mój wzrost to 188cm. ale z klatką lipa. bardzo bym prosił o fachową pomoc w doborze treningu klatki najbardziej: jakie ćwiczenia ile powtórzeń, czy wystarczy raz w tygodniu ćwiczyć klatkę, może dobór jakiegoś spalacza.
zacząłem teraz ćwiczyć od około 1,5 miesiąca 3x w tygodniu i po każdym treningu biegam po około 30 min ( wiem że mało ale staram się pomału rozkręcać i coraz więcej.) bardzo proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
To nie jest szybkie pytanie, tylko złożone zagadnienie ułożenia treningu. Zapraszam w tym celu do odpowiedniego działu: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sam trening klatki nie spowoduje że nie bedzie kobieca, widocznie masz lipomastię i dużo tkanki tłuszczowej w tym rejonie Ci się odłożyło, więc byu trzeba zredukować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
Co najlepiej robić? Same biegi? Jakieś odżywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
raczej odpowiednie odzywianie, sam trening siłowy to już jest wystarczająco przy dobrym odżywianiu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Odpowiednia dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i trening siłowy. Dostałeś link do działu trening, łap również do działu odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różnica

Następny temat

barki + nogi pod boks

WHEY premium