SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z dietą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
witam. mam dietę na masę, ilosc dziennie dostarczam o wiele wiecej g bialka nic potrzebuje(ok 160%)wegli tez troszke wiecej(ok 130%/dzien), z tłuszczami gorzej bo ok 60% dzeinnego zpaotrzebowania.No i wlasnie wydawalobhy sie ze jest ok ale nie, bo mimo duzych ilosci b/ww w diecie mam malo kcal!!A bez tego nie urosne.Z drugiej strony to dziwne miec b/w/t znacznie wykraczające poza dzienne zapotrz. a mieć ilos kcal przyblizoną do 100% dziennego zapotrzebowania.Liczę to wszystko za pomocą dziennika vitalmax, no i kurde nie wiem co jest bialka duzo, wegli duzo, a kcal malo;/
pomocy

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
A w przypadku gdy bede mial minimalną nadwycke kcal lub porrostu 100% zapotrzebowania to czy miesnie moga sie zwiekszyc, czy tlyko bardziej zarysowac?Jestem chudy i w moim przypadku wolalbym miec troche wieksze miesnie, a przez dietę z duza nadw kcal na brzuchu mam sam tłuscz;/

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
jestes pewnie ekto??jak dlugo juz jestes na takiej kcal??

proponuje białko zmniejszyc zeby było 100% ok 2-2,2g na KMC
wegle ile masz??zwieksz tluszcze do conajmniej 1g na KMC!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Jestem ekto, od 2 tygodni na diecie przytylem ok 5kg (z 54 na 59)z pomocą gainera.Z tym białkiem bedzie problem, bo głównym źrodlem u mnie jest piers z kurczaka(ale nie jedynym), i jesli zredukuje bialko do 100% to kcal tez spadna mi,i na pewno nie bede mial nadwyzki.Ww tak na luzie wychodzą ok 105%bez gainera(głównie ryż na obiad 100g, przedtr.50g, potrening.100g i w szkole 50g, jednak czesciej ryz ze szkoly w domu jem..).Z tłuszzcami to da sie zrobić, po prostu wiecej oliwy bde pil.Wszystko tutaj pewnie spowodowane jest mala iloscia wegli tak mi sie wydaje.No ale ile mozna jesc tego ryżu...

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
2 tygodnie powinieneś max 1kg przytyć widać że poszło ci w tłuszcz ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
A wlasnie a jesli dostarzcałbym powiedzmy 100% zapotrzebowania na kcal, zalozmy ze troche wiecej bedzie białka, wegli nieco wiecej niz zapotrzebowanie, tak samo z tłuszczem.Według kalkulatora to prawie 100% mojeg zapotrzebowania na kcal, więc czy cwicząc na silowni miesnie beda mi jakos rosły? Co prawda nie masa bo za malo kcal ale tak ogolnie? Chodzi o to ze nie chce za bardzo tyc, bo jakos gorzej sie uprawia dzieki temu sporty itd...

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
tyje sie od nadmiaru kcl w diecie.
nie mozesz zakladac ze np 2500kcl to jest twoje 100% bo tak ci wyszlo z kalkulatora.i tak wszystko sprowadza sie do obserwowania wlasnego ciala,i jesli przytyles 5kg w 2 tyg (??) to na pewno powinienes uciac kalori bo zalejesz sie niepotrzebnym tluszczem.gdybys srtosowal diete na 0,czyli bez nadwyzki kalorycznej wielkich miesni bys sie nie dorobil ale na pewno poprawilbys wyglad sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
no i o to chodzi na wielkie miesnie przyjdzie czas za pare lat, narazie chcialbym wygladac porządnie, przydałyby się większe mięśnie, ale nie chce sie tłuszczem zalać.Myślę, że gdy skończę gainera, to nei bede juz tak tyc, bo to mass xxl podbija mi taka nadwyzke, a moja obecna dieta bez zadnych odzywek bedzie na ok 100% mojego zapotrzebowania, chociaz po gainerze chcialem sobie bialko ostrowii kupic...

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
zamaist supli radze wydac kase na produkty typu:ryze/makarony/kasze
miesa/ryby/jaja/sery,oliwa/siemie/orzechy,warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
gainera możesz wyłącznie brać po treningu więc co to za problem... a co do nadwyżki kcl to jak wyżej napisali obserwuj organizm... jak za mało to dodawaj jak za dużo to na odwrót i po problemie

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
z kasa na zarcie to nie mam problemu nie musze z nie placic piersi/orzechy/rodzynki/ryz kupuje niemal codziennie.
Przez 3 tygodnie, ostatnio sie wazylem w swieta mialem rowno 60kg, czyli przytylem ok 6kg, problem w tym ze gdybym sie nie zwazyl to nie wiedzialbym o tym, ze przytylem, bo jakos tego nie widac, no moze po tym, że mniej widoczne są miesnie brzucha..;]

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
przy diecie masowej lepiej nie patrzeć na brzuch... cudów nie ma...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko serwatkowe - ile brać?

Następny temat

Jaką mąke kupić?

WHEY premium