SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z bicepsem, opadł z siły

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Witam, mój problem wygląda nastepująco. Ćwiczę normalnie tak jak zawsze a tu lewy biceps ( który był nawet nieco silniejszy ), nagle opadł mi z siły. Jest prawie jak z waty. Dziwie się bo ostatnio nie ćwiczę intensywnie w porównaniu do wcześnejszego trybu cwiczenia. Na dodatek problem ten wystapił po przerwie na regeneracje a sam biceps ćwiczyłem 4 dni temu. Wszystkie inne mięśnie działają normalnie.

Czy jest to poprostu efekt zmęczenia mięśnia, czy moze spałem na tej ręce czy coś.
Zastanawiam się też czy może ktoś nie miał podobnie?

Możliwe że to przez jakieś złe odżywianie?? ( jem normalnie wszystko 3-5 razy dziennie).

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam cwaniaczus.


ps. jeśli coś źle dodałem albo w zlym miejscu to przepraszam pierwszy raz to robię.

Zmieniony przez - cwaniaczus w dniu 2014-03-05 12:42:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Najprawdopodobnie zle jesz i zle cwiczysz. Rozpisz to w ankiecie. A co do samego bicepsa, to odpusc mu na tydzien, za wczesnie by cos myslec o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nic nie musi rozpisywać bo żadnego problemu nie ma- jest to złudzenie bo nie ma możliwości aby coś realnego w takim kontekście i wymiarze się podziało...
zachowuj więc wszelkie kulturystyczne normy i wytyczne a nic nie ma prawa się dziać z takich "kosmicznych przypadków"; chyba, ze w Twojej głowie -więc proponuję nie sobie nie wmawiać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zostaw te bicepsy w spokoju. Ciało nie składa się wyłącznie z nich. Sezon ON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Myslalem po prostu ,ze je "zaglodzil"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale jeden... ten silniejszy bym zrozumiał, bo w naturze tak jest że najpierw silniejszy a potem słabszy coś dostaje, ale żeby odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Ta sprawa robi się coraz dziwniejsza

Zmieniony przez - PiotrG w dniu 2014-03-05 20:06:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Ćwicze wszystko po równo, poprostu nie miałem z czymś takim nigdy do czynienia wolałem spytać. Ok czyli to nic nadzwyczajnego. Zostawie je żeby odpoczeły dłuzej :) . Dzieki za odpowiedz, Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg - Problem

Następny temat

Nierówna klatka piersiowa

WHEY premium