SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem po kreatynie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1223
czesc, od poniedzialku zaczelem cykl
rano:
Kre-alkalyn
L-gluta
HMB

przed treningiem
Xpand Caplets
AAKG

po treningu
L-gluta
HMB

przed snem
L-guta
hmb
zma

do tego łykam omega3 i witaminy
wszystko w tabletkach, wychodzi mi ze biore 36 tab/kaps dziennie;/
nie wiem czy to dobrze?
problem pojawia sie
po dawce xpanda, bo serce mnie troche kuje ale to przechodzi po paru minutach, a dzisiaj po treningu (nie na silowni ale rozciaganie do szpagatu+rozgrzewka - 40 min.) słabo sie czułem, jakbym mial zemdlec, dopiero jak zjadlem i polezalem z pol godziny to sie zrobilo lepiej.
co proponujecie? odstawic xpanda? jesli tak to czym go zastapic?
czy wogole przerwac cykl?
strasznie słabo sie czulem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Możliwe że za duża dawka tego Xpanda, zmniejsz dawkę jak coś i zobacz co bedzie sie działo.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
Jak dla mnie to powinieneś ograniczyć spożycie "witamin w tabletkach" i starać sie dostarczyć ich do organizmu jak najwięcej w pożywieniu, czyli zastanowić się nad swoją dietą. Zjadłeś odpowiedni posiłek przedtreningowy, nie byłeś przemęczony?? Jak nie jesteś pewnien co sie dzieje to odstaw na jakiś czas Xpanda i zobacz czy twoje "zasłabnięcie" było napewno tym spodowane... zdr.

Plecy same się nie zrobią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1223
posilek przedtreningowy byl: piers z kurczaka 200g+ryz parboiled 100g, potreningowy rybka 200g+ryż parboiled 100g, diete trzymam caly czas. Wlasnie moze za duzo tych witamin wale 3x po 1 tabsie dziennie do I, III i V posilku, biore Multipack 36 z TRECA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1223
a tego xpanda to ja walilem caly czas w zwiekszonej dawce 6 tabsow zamiast 4, zeby zwiekszyc ilosc kreatyny w nim, bo chyba nie ma za duzo. Moze to od kofeiny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
Nie ma co szaleć. Odstaw sobie narazie Xpanda i zobacz jak będzie... Jak bierzesz tyle odżywek, pamiętaj, żeby pić jak najwięcej wody. Zdr.

Plecy same się nie zrobią...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna pytanie

Następny temat

Kreatyna Rano?

WHEY premium