SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem ... hamulce..

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ello wszystkim w dziale rowery jestem pierwsszy raz (wczesniej na koszykuufce bylem). na rowerku zajawiam sie od tych wakacji i narazie w ciagu 4 dni zrobilem 220 km. rowerek mam - hasa comp 6.0.D (www.hasabike.com.pl) no i wszystko bylo by ekstra gdyby nie to ze psuja mi sie hamulce... mianowicie po zachmowaniu blokuja sie (zarówno przedni jak i tylni) - co moze byc popsute??? z góry dzieks za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i juz jasne - w serwisie powiedzieli ze sie zabrudzily i dlatego nie dzialalo ... =// no ale i tak je zmieniam po urodzinkach a bardziej ekstremalnie chcialbym zaczac jezdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
A co dokladnie sie blokuje? Manetki, hamulce? Opisz troche dokladniej jak to wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
hamulce pewnie nie odbijaja,wstepnie tyle moge powiedziec,szczegoly please

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nio zdaje mi sie za tak jak napisal zaborek - po zacisniecu linka przy tarczy nie wraca do poprzedniego stany (nie poluzowywuje sie) :// - a mam takie pytanko = jesli jezdze sporo na rowerku (min. 50 km dziennie) to zostawic te slabe jak podejrzewam tarcze czy zmienic na dobre v-breaki?? dzieks za pomoc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
masz tarczowki?? jakie??

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tarczuffki PROMAXa - nic wiecej na nich nie pisze... a zdjecie i oopis rowerku na hasabike.com.pl (6.0.D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
szczerze?? to nie wiem jak dzialaja te tarcze,ale wydaje mi sie ze na pewnio nie lepiej jak jakies deore xt(v-ki), no ale to jest to co "tygryski lubia najbardziej"

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nio w sumie moze lepiej by bylo gdybym zmienil na v-ki ... okaze sie jutro pozdro4all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Moge cie uspokoic ze jak nie jestes zadnym wyczynowcem to mozesz sobie jezdzic z takmi tarczami Zapewne masz tylko tarcze z przodu, a jak widaomo lepiej jednak hamowac na dordze tylnym hamulcem. Mozesz wiec spokojnie poczekac az odpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problem w tym ze ja hamuje tak jak powinno sie hamowac - niemal tylko przednim ... a problem w tym ze mam i z tylu i z przodu tarcze :// pozdrawiam i dziekuyje ze odp
...
Napisał(a)
Usunięty przez zaborek za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolan - jak zapobiegać ?

Następny temat

Gdzie kupić ?? Sklep w Krk bądź internetowy ......

WHEY premium