SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem;;;;

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40
siema mam 15 lat cwicze juz okolo 3 miechów 3 razy w tygodniu prosze mi pomuc w ulozeniu mi planu treningowego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
młody, nie irytuj się, chłopaki ostro pojechali, ale mają racje... Zacznij od wiedzy, poczytaj forum, zajaż o co w tym wszystkim biega, ułóż dietę (to podstawa)trenuj, łap doświadczenie, z czasem wiedza sama przyjdzie, a wtedy sam będziesz wiedział jakich supli Tobie potrzeba, ale do tego jeszcze daleka droga, jak na razie trzymaj się od nich z daleka, a zwłaszcza do kretki.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
https://www.sfd.pl/search.asp 

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
a może jeszcze ułożyć Ci dietę, suplementację i pójść z psem na spacer ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
poszukaj trochę wystarczy, że poczytasz posty podwieszone np ten https://www.sfd.pl/JAK_UŁOŻYĆ_WŁASNY_PROGRAM_TRENINGU-t214525.html i ten https://www.sfd.pl/*_T_U_*_M_A_S_Z_*_O_D_P_O_W,_E_D_Z,_*-t301411.html nikt za Ciebie tego nie zrobi, skorzystaj z gotowych planów lub ułóż swój i daj do oceny

Zmieniony przez - Ghost. w dniu 2007-01-23 14:41:59

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
musisz troche sam poszukać , tu ci nikt nie poda na tacy tego , mozesz połączyc naprzykład w poniedziałek klatka triceps we wtorek plecy kaptury przedramienia w piątek barki biceps w sobote uda łydki , to jest tylko przykład ale sam musisz cos ułożyc , ćwiiczenia na dane grupy mieśniowe znajdziesz na tej stronie http://www.kulturystyka.pl/atlas/ . Poczytaj troche o tym jeszcze ;)

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40
dzieki szakal jeszce mam jedno pytanko moge brac jakies odzywki w wieku 15 lat??(jak moge to jakie??)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
jasne, że możesz, tylko po co...? jak masz odpowiednio zbilansowaną dietę to możesz pokusić sie o uzupełnienie jej suplami, ale pamiętaj, każdy naturalny posiłek jest dużo lepszy od najlepszych odżywek.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40
ok dzieki ale jakie moge odrzywki brac jakas kreatyna mass??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Kur***... nie masz nawet diety to po co ci suple ? zeby byc cool i pokazac kumplom jaki jestes gosc ?

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
farseer ja mówie to samo, ale młody nie chce tego ogarnąć :) masz soga za solidarność

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40
co juz ku*** zapytalem sie nie musisz mi nic odpisywac!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po rzezbie gestosc czy masa

Następny temat

Plan do MOICH wymagan ?

WHEY premium