SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem... :-/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7938
Mój trening:

Wtorek:

barki+nogi+brzuch

Czwartek:

Klata+tric+brzuch

Sobota:

Plecy + bic+przedriamiona

Po treningu w czwartek mam duże zakwasy na klacie i tricu, podczas treningu w sobote triceps i klata tez pracuje w jakimś stopniu w treningu.Przy treningu bicepsa czuje jak triceps też pracuje bo się pompuje a przy treningu pleców na wyciagu pracuje też klata. Czy trenowanie przy dużych zakwasach może źle wpływać na mięśnie lub wyrządzać jakieś szkody? W czasie treningu "bolą mnie mocno zakwasy"

Jeśli inaczej ułoże trening i tak to nic nieda bo zakwasy utrzymują mi sie przez 3 dni.

Niewiem co mam poradzić i zwracam sie tu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
To nie jest tak, ze przy treningu bicepsa pompuje sie tez triceps..Nigdy całkowicie nie wykluczysz ruchu mięsnia. Gdy zginasz reke 'do góry' (biceps) pracuje tez nieco triceps 'wychamowując' ten ruch. Przez to mozemy płynnie sie ruszac Ale to nie jest taka praca, jaką sie wykonuje podczas ćwiczenia danej partii mięśni! Gdy ćwiczysz biceps, tylko na nim wystepują te mikrourazy - nie na tricepsie. To ze czujesz te mięśnie (np klaty) moze byc wynikiem tylko 'normalnej kolei rzeczy' - i tego, ze nigdy w 100% nie oddzielisz jednych mięśni od drugich, bądź tez nieprawidłową techniką

Ale takim rozkłądem jaki masz, nie jest najlepiej ćwiczyc, poniewaz barki są zmeczone i juz za chwile musza pracowac przy klacie. Rozpisz to tak:

pon. klatka+tric
sr. plecy+bic
pt. barki+nogi

do tego dodaj gdzies przedramie jesli chcesz i brzuch - gdzie chcesz.

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2005-03-19 11:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7938
dzięki za wyjaśnienie problemu z klatą i tricem..
kolejności ćwiczonym parti raczej niezmienie bo w soboty przychodze na siłke o 14:00 mam wtedy mało siły w stosunku do godziny 19:00 czyli wtorek i czwartek
wcześniej trening barków i nóg robiłem w sobote.. ale często ich trening niebył dobry bo za bardzo mnie bolały zakwasy i niemiałem zbytnio siły o tej prze wiec teraz zamieniłem i we wtorek moge zrobić dobry trening na barki... nic mnie nieboli.. a plecy + bic na sobote... i w kolejnym planie treningowym znowu zamienie miejscami tak żeby wszystko sie harmonijnie rozwijało..i zebym nie zaniedbywał tych parti które ćwicze gdy mam zakwasy
jak zdobende abona soga masz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening przed snem

Następny temat

trening siłowy a ciśnienie krwi

Wiecej