SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o pomoc z dietą na masę dla początkującego .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
Witam ma mały problem ponieważ zacząłem układać sobię dietę na masę gdyż ważę tylko 49KG mierzę 172cm i mam prawie 16 lat
Przygotowałem wstępną dietę bardzo prowizoryczną. Trening mogę mieć tylko o takiej godzinie nie innej dlatego spróbowałem to jakoś ze sobą pogodzić. Mój problem polega na tym że:
nie wiem co jeść od 4 posiłku w górę oraz generalnie proszę o ocenę dotychczasowej ułożonej diety.
(Klikając w link pobierzesz plik)
Wstepna dieta: Pobierz

Wyliczenia na temat mojego organizmu (może się przydadzą): Pobierz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

*Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Kcal w pierwszym posiłku masz źle wyliczone, powinno być coś około 790-800. 1.Okej. 2.Okej 3.Daj więcej banana wywal jabłko. 4.Okej Ułóż całą dietę i wstaw bo nie kumam, mówisz że nie wiesz co jeść od 4 posiłku w górę, a przecież od 4 w górę masz ułożoną dietę...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
Dziękuje za tak szybką odpowiedź :)
Chodzi mi o to że po posiłku potrenigowym nwm co dalej i potrzebuje pomocy jakieś przykłady dań itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Spoko. Ja najlepiej bezpośrednio po treningu(np.w szatni albo w drodze do domu, zjadł banana lub rodzynki, nawet żelki) po dotarciu do domu, myślę że około godziny lub do godziny czasu zjadłbym pełnowartościowy posiłek Białko+Węglowodany złożone+Tłuszcze(mniejszą ilość niż w normalnych posiłkach w ciągu dnia, tak do 5g) i na noc poleciał jakiś twaróg+oliwa/masło orzechowe/orzechy/awokado/lniany...lub serek wiejski/ser żółty itp:) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
Dziękuje za pomoc ale mam pytanie jak widzisz na diecie posiłek po treningowy mam o wczesnej porze i jego mam ułożonego (myślę że dobrze). Posiłek na noc już rozumiem ale przydał by się jeszcze jakiś posiłek po między tymi dwoma i nie wiem w sumie co tam wszamać :)
Tu masz plik z drugą wersją diety ;)

http://s8299.chomikuj.pl/File.aspx?e=tRG73tbBKgVE5T-uQIc6EfNkptEhrtv9dbserk1Yo0io1PhrzRgWey4RpqeZYDMqjwxGUcc-Eka-RFZ1n69wyPMKFvyaslugX2g7QIXTXdo8x2jR_f9c6dIsSx9okzmMfFTYhjQ_xB5ouvp5sZTyagZ949cawIW4vx1c8cECLYc&pv=2



Zmieniony przez - Rowigus w dniu 2015-07-18 12:16:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Masz inaczej nie wiem kolego jak Ci pomóc :) Jakie masz dzienny rozkład makro może powiedz to coś pomogę więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
Hmmm mógłbyś mi pomóc i powiedzieć jak obliczyć bilans makroskładników, podaj jakiś wzór coś bo jestem zielony w tym temacie :)
I dziękuje za poprawki :) jeszcze ostatnie pytanie czym zastąpić ziemniaki w ostatnim daniu ? :)


Zmieniony przez - Rowigus w dniu 2015-07-18 18:48:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
Rowigus
Hmmm mógłbyś mi pomóc i powiedzieć jak obliczyć bilans makroskładników, podaj jakiś wzór coś bo jestem zielony w tym temacie :)
I dziękuje za poprawki :) jeszcze ostatnie pytanie czym zastąpić ziemniaki w ostatnim daniu ? :)



Zmieniony przez - Rowigus w dniu 2015-07-18 18:48:38



http://potreningu.pl/calculators 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Ziemniaki? Ryżem, makaronem,batatami,kaszą,płatkami.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
Wszedłem w ten kalkulator i nie wiem co mam obliczyc nic tam nie ma o makro czy coś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeczyszczenie

Następny temat

Proszę o pomoc w sprawdzeniu diety waga 81kg wzrost 185cm staż kilka lat

Wiecej