SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o ustalenie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, mógłby mi ktoś ustalić dietę? Mam 24 lata, ważę 94 kg przy 177 cm. Trzeba by coś zrzucić, 2-3 razy w tyg zacznę chodzić na siłownię, basen i grać w squasha. Jestem przedstawicielem handlowym, w związku z czym nie mam zbytnio czasu i okazji na jakieś zmyślne śniadania, obiady. Potrzebowałbym coś prostego i zarazem efektywnego ;)
Normalnie jem po 8 śniadanie - 1 bułka z czymś, koło godz 13 nie raz jakaś druga buła, lub jakiś pasztecik z piekarni. W pracy piję 2-3 kawy dziennie. Nie pijam coli itp. tylko Ice tea brzoskwiniową czasami, a tak to w moim życiu króluje Nałęczowianka gazowana, i od czasu do czasu whisky lub piwko ;). Na obiad jem normalne rzeczy to co ktoś ugotuje :=), kolacje jadam sporadycznie.

To by było na tyle, teraz czekam na jakieś propozycje ;). Ostatnio ograniczam alkohol, prawie że do minimum, ale wiadomo na urlopie coś się wypije z przyjaciółmi i na urodziny, które niedługo się zbliżają...

Najcięższe mam chyba nogi, jak czeski atleta


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 95

Wzrost: 177

Obwód klatki: 112

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 100

Obwód uda: 70

Obwód łydki: 45

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: praca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Siłownia 2-3 razy w tyg.
Basen 1 raz w tyg.
Squash 1-2 razy w miesiącu


Odżywianie: Lubię wszystko prócz szpinaku i owoców morza

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak przeciwwskazań

Stan zdrowia: dobry, czasem kłuje mnie łopatka co uniemożliwia dźwiganie dużych ciężarów na siłowni

Preferowane formy aktywności fizycznej: ograniczenia czasowe. Jakieś 6 godz w tyg

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Thermal pro wcześniej, teraz Venom hyperdrive 3,0

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PS. czy używać na brzuch i uda jakichś kosmetyków,żeby później nie wisiała skóra ?? jak tak to jakich ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Twoje odzywiania to masakra.
Czytaj w dziale tematy podobnych 'grubaskow' i to co juz im doradzilismy. W dzisiejszych czasach to normalka, a ciezko 2-3 razy dziennie odpisywac to samo.
Diete mozesz ulozyc z pomaca tych watkow:https://www.sfd.pl/Dla_początkujących-t373792.html
Siownia, to bardzo dobry pomysl, a dodanie innych form aktywnosci zapewne przyspieszy odchudzanie. Jednak dieta jest najwazniejsza.
powodzenia,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do ocenki;D

Następny temat

Dieta na lekka redukcje

WHEY premium