SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

preperat Oxy Max - czy ktoś miał z nim styczność ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chodzi o Oxy Max (tlen stabilizowany w płynie) chce go kupic ale z racji tego że jest drogi a w nigdzie nie moge znalezc opinii o nim troche strach wyrzucac tyle pieniedzy w ciemno. Moze ktos zarzywal owy preparatm jesli tak to bardzo prosze o wypowiedzi czy faktycznie on dotlenia organizm i przeciwdziala chorobom (tak jak wynika z jego specyfikacji)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Sam jestem ciekaw...
Bo różne opinie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Kupilam tlen dla mojej mamy, ktora ma zanik platow czolowych i skroniowych mozgu. Byla w bardzo zlym stanie. Niecaly miesiac temu lekarka powiedziala, ze przy tej szybkosci zaniku mozgu za kilka miesiecy stracilaby juz calkiem kontakt ze swiatem i mozliwosc poruszania. Przypomnialam sobie, ze kolezanka mowila o tlenie w plynie. Zrozpaczona podjelam ostatnia probe zeby pomoc mamie. 3 X dziennie po 20 kropli. Zmiana przyszla po pierwszej dawce! Dzis mija 8 dni odkad mama zazywa tlen. Jest ruchliwa, bawi sie z kotem (ktorego nie zauwazala juz od ponad roku). Sama siada. Zaczela pic wode duzymi lykami i normalnie jesc itd. Jest tego wiele, choc tylko ja i moja rodzina mozemy naprawde ocenic roznice.
Odpowiedz brzmi ... nie wiem, czy ten specyfik kazdemu pomoze. Nie wiem, czy uleczy moja mame. Ale wiem, ze warto sprobowac. Dla siebie tez juz zamowilam, ale poszukalam na innym kontynencie. Bo w Europie jest dla wiekszosci z nas nieosiagalny. Pozdrawiam

aqua177

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 147 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5140
aqua177 takie preparaty bez problemu można kupic w Polsce - jest kilka firm, u których sa dostępne, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
oczywiscie, ze sa, ale w jakiej cenie!

aqua177

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Witam gdzie można ten tlen kupić i po ile
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kręgozmyk ku przodowi

Następny temat

Problem ze ścięgnem.

WHEY premium