SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prawie 18 lat fotki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757


Mam nadzieje że mi pomożecie ćwiczę bardzo niesystematycznie prawie dwa lata. Niesystematycznie czyli duże przerwy kilku miesięczne lub tygodniowe. moje wymiary to biceps 38,5 przedramię 33 klatka 107 barki 117 udo 61 łydka 38 z tym że na nogi nigdy nie ćwiczyłem dodam do tego że wyciskam 120 chociaż nie wiem czy to wartościowa informacja ;P w pasie mam 84 , 178cm wzrostu i 76 kg wagi :P. nie zależy mi na zalaniu się masą raczej chcę dojść do 41 w bicepsie i polepszeniu reszty wyników o kilka cm. przy utrzymaniu raczej wyrzeźbionej sylwetki dlatego myślalem o zakupieniu schock therapy i storma + BCAA+ zwykły monohydrat i białko. Co o tym myślicie ?? i doradzajcie waszym zdaniem lepsze rozwiązania.
Pozdro ;)

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757
Czyli już wiem co mniej więcej mam robić :P Dodam foty po wakacjach to ocenicie postępy o ile będą he ;) pozdro

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757


1

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757


2

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757


3

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757


4

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757


5

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 737
Połączenie Shocka i Storma daje bardzo dobre rezultaty. BCAA też bym dorzucił, aby była lepsza regeneracja mięśni po treningu. Monohydrat bym odpuścił, ponieważ Storm zawiera różne formy kreatyny ( w tym monohydrat ) i w Shocku też jest kreatyna.
Białko
dorzuć jeśli masz braki w diecie. A co do sylwetki polecam aeroby bezpośrednio po treningu siłowym. Przed aerobami porcja CARBO żeby nie palić mięśni. Masa pójdzie wolniej, ale będzie lepszej jakości. U mnie się to sprawdza

I'm not Human !!!!!!! I'm a Machine !!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757
tylko właśnie jest taka opcja z tymi aerobami ze ja jeszcze kick boxing trenuje i to chyba się zastępuje ?? i co do diety .. sam sobie jej nie ułożę dlatego bym prosił jakąś przykładową oczywiscie w miarę najtańszą..

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
Dobrze to wyglada,ale brakuje prostownikow,mc robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 737
Jeśli trenujesz kick boxing to na twoim miejscu zrezygnowałbym z aerobów. Dopiero wtedy, gdy zauważysz, że za bardzo się zalewasz to wtedy dodaj aeroby do ćwiczeń. Żeby ustalić dietę potrzebne jest więcej informacji np. ile razy w tygodniu ćwiczysz, bo tego nie podałeś.

I'm not Human !!!!!!! I'm a Machine !!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Robisz wogóle plecy i barki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o usuniecie tematów....

Następny temat

forma po plazy na spadkach

WHEY premium