SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prawidlowe cwiczenia brzucha na silowni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94
Na silowni mam 3 przyrzady do cwiczenia brzucha. Roznia sie tym jak polozone sa plecy do reszty ciala. Wiec tak:
- na pierwszym lezac na plecach rownolegle do podloza nogi prostopadle do tulowia, zgiete w kolanach. Zauwazylem ze wiekszosc ludzi cwiczy tu unoszac sama glowe, niektorzy unosza caly tulow jak powinno byc?
- na drugim leze plecami skosnie w dol, jest to w zasadzie analogiczne do lawki do wciskania tylko nogi bardziej 'stromo' opadaja. Tutaj zawsze cwiczylem robiac pelne wyprosty przy czym nie opieralem plecow do konca tylko zawsze trzymalem ciut nad oparciem, tylko ktos mi zasugerowal ze powinienem wracac calymi plecami i nie podnosic sie max do gory..
- na 3cim leze tak jak w 2gim ale nogi nie 'schodza' w dol tylko sa ustawione rownolegle z podlozem, jak tu cwiczyc?

wiem ze pytania moze z gatunku oczywistych, ale lepiej chyba spytac niz marnowac czas ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie poprzeczne brzucha

Następny temat

brzuch + aerob + cwiczenia

WHEY premium