SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca w nocy a dieta masowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1711
witam dziś zaczynają mi sie nocki w pracy. o 6 rano jestem w domu i śpie do godziny 13. staram sie też w dzień kimnąć z 1-1.5h . mam pytanie odnośnie diety , czy w nocy kontynuować normalne odżywianie? bo przecież w nocy metabolizm zwalnia , właściwie jak to jest. ? metabolizm zwalnia w nocy czy podczas snu??? prosze o pomoc. teraz miałem 2 tyg. urlopu i na obecnej diecie ładnie mi "weszło" boje sie że jak wróce do pracy a szczególnie na nocki to będzie źle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spokojnie pracujesz nie masz o co się martiwć przestawiasz poprostu godziny posiłków

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1711
ok to fajnie.dzięki za pomoc. aha a jak z tą przemianą materii? bo mój koleś upiera sie ciągle że jedzenie w nocy nic nie daje i tłuszcz sie odkłada bo "nie ma przemiany materii", nieważne czy śpisz czy nie. dla mnie to bzdura bo po prostu jak sie nie śpi to organizm powinien normalnie funkcjonować nieważne od pory doby. ale on jest nieprzekonywalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przemiana materi jest ale zwalnia.... delikatnie ale pracując na 3 zmiany orgaznim się w pewnym stopniu adoptuje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka wode pijecie? Jaka najlepsza?

Następny temat

Płatki owsiane, placuszki owsiane.

WHEY premium