SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca-problem dawkowania supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!!

Prosze o pomoc! Od wtorku zaczynam praktyki-miesiac. Od wtorku tez zaczynam brac odzywki na mase(jeden cykl),kupilem do tego creapure ala b1 500g,perfect whey protein 2,5kg i carbo 2,25kg. Problem w tym ze nie iwem jak rozpisac sobie branie supli aby nie bylo problemu z braniem w pracy czy cos takiego!!prace mam od 8 do 16 do tego dochodzi godzine na dojazd do chaty po tym jakis dobry obiad i w tym czasie musze jakos brac suple!!cwicze we wtorki czwartki i soboty wiec tylko przez te pierwsze 2 dni bede mial problem. czy moglibyscie mi pomoc i rozpisac jak brac te suple zarowno w te dni treningowe jak i nie treningowe?nie wiem,czy jest mozliwosc np laczenia carbo i bialka w jednym koktajlu,a moze to nieefektywne?

mam 21 lat staz troche kolo 2 lat z przerwami.wczeniej bralem juz odzywki glownie gainery.

Dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kreatyna- standardowo zobacz post podwiesozny
bialko- w/g brakow w diecie
carbo- po treningu


masz dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra czyli rozumiem ze tak:
kretke 5 g na czczo rano i 5g po treningu. do tego dochodzi carbo,jesli dobrz rozumiem to 30-40g po treningu raz dziennie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
carbo 0,5-1 g/k.m.c. zalezy od intensywnosci treningow i przede wszystkim budowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok rozumiem tylko moj glowny problem polega na tym w ktorym momencie dnia przyjmowac suple! krete i carbo juz wiem! kretke z rana i po treningu a carbo raz po treningu tak?tylko zostaje jeszcze bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masz diete?

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-07-31 13:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TAk diete mam,choc nie jest ona idealna opiera sie na duzej ilosci jejek serow tych twarogowcyh i innych,jogurtow itp; miesa z kurczaka;ryzu,makaronu mleka no a czasem ryb!!

martwi mnie tylko to gdzie moj brzuch to pomiesci!!?tzn. rano popijac kreatyne z sokiem potem szklanke mleka z bialkiem po pracy obiedzie i treningu znow popijanie tego samewgo no i po kolacji to jest przed snem jeszcze bialko! caly czas bede chodzil "pelny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to dopracuj diete ,bialko wtedy gdy z diety nie mozesz wypelnic zapotrzebowania na ten makroskladnik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko - smak

Następny temat

Mono+CP+TCM

WHEY premium