SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powtorzenia , do kiedy ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 410
no wiec tak . jak wymierzyc na ilu powtorzeniach skonczyc ( nioe chodzi mi o zakres typu ile na mase itp ).
ostatnie powtorzenie ma byc wykonane tak samo jak byly i wczesniejsze czy juz na sile jak tylko mozna bez jakichs machan tulowiem zalozmy ?
prsilbym o dokladna wypowiedz uwzgledniajaca takie kwestie jak dynamika itp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5148
nikt ci tego nie powie, poprostu rób progres 12,10,8,6 abyś już te 6powtórzeń z ledwością podniusł :)

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 410
no chodzi mi o to ze poprzez wlasnie ostatnie powtorzenia mozna dostrac stagnacji , stad moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23462 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94997
Robisz poprawnie założoną ilość powtórzen, z odpowiednią techniką itd... Ale cięzar dobierasz taki, żeby mieć w zapasie jeszcze 2 powtórzenia, których juz nie wykonujesz. Faza negatywna wolniejsza.

edit:
serie do upadku mięsniowego przyspieszają przetrenowanie - a co za tym idzie - zastoje.

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-06-29 14:10:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
o taka odpowiedz mi chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23462 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94997
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to jeszcze sie zapytam , czy jesli chcialbym cwiczyc na sile i zalozmy bylo by to fbw hmm w zakresie okolo 6 powtorzen ,.

bylo by to tak ze jakbym jednym ciezarem zrobil zalozone serie to przerzucam sie na wiekszy i znow staram sie zrobic ta sama ilosc serii i taka sama ilosc powtorzen . czy takie cos bedzie okey ? i czy wtedy moge robic tak juz na styk ile tylko moge bez zapasu powtorzen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
W FBW to wygląda tak, że zakładasz sobie progresję cotygodniową.

Jeżeli zależy Ci na sile poczytaj o FBW 5x5

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-06-29 14:31:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
rozumiem samo fbw , ale chodzi mi o takie cos jak podalem . nie musze nawet tym cwiczyc ale chcialbym wiedziec czy a takiej sytuacji takie powtorzenia daly by progress sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 975
do za***ania z wielka sztanga jak ci wypadnie to znaczy ze starczy ja tak mam z nogami jak czuje ze g**** zaraz dotknie gaci to wiem ze koniec i jak dam rade wyjść z siłowni na luzie to idę z głową nisko a w zasadzie to było dawniej bo miałem wypadek i nie ćwiczyłem

"Co należy zrobić po upadku?
To, co robią dzieci: podnieść się."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Plan do oceny.

Następny temat

FBW pytanie

NutLove