SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrot po zlamaniu reki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4472
czesc zlamalem reke w 2 miejscach w nadgarstku. bede nosil gips jeszcze miesiac.jest do dosyc powazna sprawa i mam pytanie jak to wplynie co do powrotu na silownie tzn. jak powinien wygladac trening itp wiadomo ze bede musial stopniowo dochodzic do normalej intensywnosci i ciezarow ale prosilbym o jakas szczegolowa odp kogos kto sie na tym zna lub mial podobne doswiadczenie
z gory dzieki

Sam wiesz jak jest

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5286
ja moze troche nie na temat, ale powiem Ci, ze kumpel mial otwarte (dosc powazne) zlamanie nogi (piszczel i strzałka) wstawili mu prent, lezal w szpitalu cos ok 3 tyg, potem w domu... schudl 15 kg, wienc jesli ktos ma problemy z dieta moze sprobowac cos sobie zlamac :D hehe

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 31902 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94077
co ile i jakie beda spadki - zalezy od czlowieka- ja bym odzywial sie nadal dobrze [ zmniejszyl ew. liczbe weglowdanoow - jesli rzecz jasan miales odp. diete masowoa]
po porwocie zrobilbym ACT - > http://www.sfd.pl/search.asp 
po 4 tygodniach - zajl sie treningiem 'normlanym'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4472
nie trzymam jakiejs specjalnie scislej diety. po prostu jem w miare zdrowo 4-5 razy dziennie. myslalem wlasnie ze po rehabilitacji zajmie sie treningiem , ktory bedzie mniej wiecej wygladal tak: 2 cwiczenia na duze grupy,1 na mala.taki trening 3 razy w tygodniu. dzieki za odpowiedz sog

Sam wiesz jak jest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o opinie treningu

Następny temat

Brzuch:/

Fruzelina