SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót trądziku a metanabol??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1526
Witam.
Mam problem dotyczący decyzji ;p otóż, 1.5 roku temu gdy leżałem w szpitalu miałem wstrzyknięty steryd w szyje i mnie wysypało. Leczyłem trądzik rok czasu lekiem aknenormin/izo. Trądzik ustąpił pół roku temu. Mam zamiar zacząć cykl na metanabolu czy ktoś doświadczony w tym temacie mógłby mi pomóc może jakie leki brać aby nie powrócił lub czy jest szansa aby się tak nie stało. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 729
Nie ma żadnej szansy jeśli jesteś poddatny na trądzik odpuść sobie bo będziesz wysypany i będziesz miał problemy podobnie jak ja pozatym meta to syf nie bierz tego pomyśl nad strzałami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
j/w wywali cie ponownie i bedzie taki finał.Odpuść sobie mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ja miałem ogromny problem z tradzikiem ale to jeszcze przed zabawa ze sterydami,mialem kuracje prawie roczna na izo a dokladnie Curacne,lek ten wyleczyl u mnie wszystkie zmiany skórne a przebarwienia dermatolog usunal mi laserem.Brałem juz chyba wszystkie SAA i nawrotu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
No to fakt trzeba mieć predyspozycjie do tego.Ja w młodości nie miałem syfów a zaczynam szamać metke i mi wyskakują
Ale na szczescie szybko schodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Chłopy, ja nie mam dużego problemu ogólnie staram sie ogarniać na bieżąco, dbam o higiene (kosmetyki polecone przed derme i kosmetyczke) + zabieg u kosmetyczki 1-2 razy w mies

ale wiadomo że jak na cyklu to czasem jakaś petarda wyskoczy na twarzy i babcia mi dała zayebistą maść

AKNEMYCIN... nie wiem co to jest ale smaruje tym bombe i na drugi dzień już jest w stadium do wyciśnięcia i wszystko ładnie sie goi...

jeśli chodzi o maść punktową to za młodu przetestowałem chyba wszystko ale to jest nr1

Ewentualnie duac też jest ok


Ale jak masz pizze na całej mordzie to polecam zacząć od wizyty u dermatologa bo na własną ręke to chooja zrobisz

Zmieniony przez - sqrwiell w dniu 2011-05-16 10:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
masc? a nie buteleczka z sitkiem do smarowania jak zineryt np.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Najlepsze na takie rzeczy jest mydło i woda albo jakis piling do twarzy przynajmniej dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
^


woda z mydłem to chyba najgorsze co można zrobić skórze trądzikowej także prosze cie nie udzielaj sie jak masz dawać takie cenne porady bo tylko chłopaków w błąd wprowadzasz


hunter, jak to do mnie to TAK, maść w tubce normalna do wyciskania jak benzacne czy tego typu gówna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
mydło i woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Mi pomaga haha ;)
Albo morde spirytusem i samo zasycha....

Zmieniony przez - Fatali1y w dniu 2011-05-16 11:29:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EFEDRYNA..

Następny temat

Pytanie .

WHEY premium