SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót po kontuzji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 217
tak jak w temacie, jestem po dwumiesięcznej kontuzji śródstopia i chciałabym powrócić do treningów na siłowni. Przed kontuzją miałam lekko zarysowany kaloryfer, ale niestety masa sporo spadła i troche mnie podlało. Moim celem jest zbudowanie masy mięśniowej i moje pytanie brzmi czy to jest dobry czas na mase? Wiem, że najlepiej robić jesień/zima, obawiam się, że mnie zbytnio zaleje do wakacji i nie zdążę z redukcją. Co myślicie?opłaca się masować przez około 2 miesiące czy lepiej pozostać na redukcji?
Płeć : kobieta
Wiek : 18
Waga : 54
Wzrost : 164
poziom tkanki tłuszczowej : 18%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu trening siłowy (split), 2x w tygodniu kardio w osobny dzień
Cel : zbudowanie masy mięśniowej
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana








Zmieniony przez - natalaa97 w dniu 2016-03-02 13:10:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Można spróbować powalczyć o maksymalnie czystą masę, bez nadmiernego łapania tłuszczu. Kwestia dobrania odpowiedniej diety orazodpowiedniego treningu. Niemniej jednak sama musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć co jest dla ciebie najważniejsze - czy dołożenie mięsa, cz maksymalny lans na plaży. Bo to niestety troszkę koliduje .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Docendo discimus - rozmaitości treningowe by nightingal

Wiecej