SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót do treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
Witam przerwałem swój cykl na nitro 2 i cm3 przez kontuzje nadgarstka.Mocne nadwyrężenie.Dzisiaj idzie 3 tydz przerwy.Może przerwa dojść do miesiąca.Przed przerwaniem cyklu brałem 90kg na klate przy 78kg wagi,a teraz się boje o strate siły bo masa sie utrzymuje i obwody.Jaki trening mi radzicie po przerwie siłowy czy jaki żeby wrócić szybko do formy.Daje sogi za pomocne odpowiedzi.Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jakim planem cwiczyles wcxzesniej?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
trening 3x w tyg przemiennie a-b A to przysiad 5x5,wyciskanie na ławce 5x5,wiosłowanie 5x5,pompki łokcie blisko tułowia 3xmax powt,sztrubsy B przysiad 5x5,wyciskanie w staniu 5x5,mc 5x5,drążek podchwyt 3x max powt.Wszystkie te ćwiczenia starałem sie wykonywale zawsze na dużych obciążeniach np 75kg szło w seriach na klate,ale zawsze dokładałem na serii.Teraz mam problem bo np lewy biceps jest większy od prawego o 1cm i jak to nadrobić oraz jeszcze jakie ćwiczenia dac na kaptury??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
trening 3x w tyg przemiennie a-b A to przysiad 5x5,wyciskanie na ławce 5x5,wiosłowanie 5x5,pompki łokcie blisko tułowia 3xmax powt,sztrubsy B przysiad 5x5,wyciskanie w staniu 5x5,mc 5x5,drążek podchwyt 3x max powt.Wszystkie te ćwiczenia starałem sie wykonywale zawsze na dużych obciążeniach np 75kg szło w seriach na klate,ale zawsze dokładałem na serii.Teraz mam problem bo np lewy biceps jest większy od prawego o 1cm i jak to nadrobić oraz jeszcze jakie ćwiczenia dac na kaptury??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Robert111TB

ustalmy wszystko od początku .

1. ankieta w dziale ( obowiązkowa ) i pomoże nam pomóc tobie .
2. czy sprawa z nadgarstkiem była konsultowana ?


Twoim celem - ? ankieta i podstawowe minimum drogi kolego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
to tak ćwicze 8miesięcy,mam 20lat,78kg wagi,180cm wzrostu,brałem mono,cm3,nitro2.Nadgarstek był nadwyrężony mocno,już przechodzi chociaż wczoraj brałem 60kg w seriach to dłoń bolała,ale np sztrubsy moge robić.Lekarz kazał mi stosować opatrunek z altacetem tylko niepotrzebnie tydzien temu robiłem mc na 100kg i odnowa bolało,ale teraz przechodzi i czekam aż bd dobrze.W poniedziałek przyjdzie mi nitro energizer,cm3 mam i nitro2 zostało mi tak na 4treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
to tak ćwicze 8miesięcy,mam 20lat,78kg wagi,180cm wzrostu,brałem mono,cm3,nitro2.Nadgarstek był nadwyrężony mocno,już przechodzi chociaż wczoraj brałem 60kg w seriach to dłoń bolała,ale np sztrubsy moge robić.Lekarz kazał mi stosować opatrunek z altacetem tylko niepotrzebnie tydzien temu robiłem mc na 100kg i odnowa bolało,ale teraz przechodzi i czekam aż bd dobrze.W poniedziałek przyjdzie mi nitro energizer,cm3 mam i nitro2 zostało mi tak na 4treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
mój cel to masa,siła teraz własnie na cyklu nitro2 i cm3 i przy dobrej diecie wpadło mi 6kg wagi i obwody urosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
Płeć :mężczyzna

Wiek :
20
Waga :
78kg
Wzrost :
78kg
Cel treningowy :
masa,siła
Staż treningowy na siłowni :
8miesięcy
Uprawiane inne sporty :
dużo tego
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
obciążenia do 110kg,ławka,drążek,gryf,sztangielki
Dieta :
wysokobiałkowa dużo zdrowych rzecz
Przeciwskazania medyczne :
brak
Zażywane suplementy :
cm3,nitro 2,mono
Ostatnio przerabiany plan:
ten co pisałem
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):40kg,70:100kg,70kg do 90kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
?????????????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do redukcji

Następny temat

Jak nie ćwiczyć

WHEY premium