SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powikłania po wstrząśnieniu mózgu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mój przypadek jest inny... Byłem w Zakopcu, najpierw pół dnia w podróży,potem na Gubałówce, potem KFS na ostro zjadłem obiad skrzydełka, potem Aquapark w trakcie wizyty w nim odbijało mi się na żołądku tym żarłem, weszłem na ślizgawkę raz drugi i za 4 razem uderzyłem najpierw łopatką o dno a potem siłą uderzenia głowa mi odskoczyła do tyłu i tak samo trafiłem nią dna ale uderzenie nie było na tyle mocne bym stracił przytomność,zawroty głowy czy pamięci, nawet nie miałem problemów z mówieniem ani nie bolała mnie głowa, nie byłem u lekarza i co najlepsze byłem na drugi dzień nad morskim okiem i wystąpiły nudności ale poza nimi nic teraz jestem w domu i nawet głowa mnie nie boli ewentualnie gdy zrobię szybki ruch nią to wtedy odrobinka że nawet tabletek nie potrzebuje. Co mi poradzicie, mam się czym martwić???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest forum sportowe a nie medyczne i nie zajmujemy się na nim takimi sprawami , swoje problemy konsultuj na forum medycznym lub bezpośrednio z lekarzem . Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pojędrnianie skóry

Następny temat

ryż 8x50gr ?

WHEY premium